Jan Urban i Antoni Piechniczek typują wynik meczu Polska-Szwecja

Jan Urban i Antoni Piechniczek specjalnie dla portalu Ślązag.pl typują wynik dzisiejszego meczu Polska-Szwecja na Stadionie Śląskim. Legendarni piłkarze reprezentacji Polski zgodnie twierdzą, że to podopieczni Czesława Michniewicza awansują na mundial w Katarze. Kluczem ma być... magia Stadionu Śląskiego.

Antoni Piechniczek i Jan Urban

Legendarni piłkarze reprezentacji Polski specjalnie dla portalu Ślązag.pl typują wynik dzisiejszego meczu Polska-Szwecja na Stadionie Śląskim. Przypomnijmy, że kadra Czesława Michniewicza już o godzinie 20.45 rozpocznie bój o awans na mistrzostwa świata w Katarze.

Jan Urban, legenda reprezentacji Polski i Górnika Zabrze, a także obecny trener 14-krotnych mistrzów Polski, uważa że dzisiejszy mecz nie będzie porywającym widowiskiem, ale ostatecznie to Polacy zejdą z murawy Kotła Czarownic jako zwycięzcy.

- Musimy wykorzystać fakt, że dzięki dyskwalifikacji Rosjan awansowaliśmy do finału baraży. Mecz w Moskwie mógł być bardzo trudny, ale na szczęście zagramy bezpośrednio o awans u siebie. Mamy za sobą kibiców, więc wierzę, że będzie dobrze. Stawiam, że to nie będzie specjalnie atrakcyjny mecz, no chyba że ktoś szybko strzeli bramkę - powiedział nam Jan Urban.

Typ Jana Urbana: 1:0 dla Polski

Antoni Piechniczek, legendarny piłkarz Ruchu Chorzów oraz były trener reprezentacji Polski, który z kadrą zdobył brąz na mistrzostwach świata, również stawia dzisiaj na zwycięstwo podopiecznych Czesława Michniewicza.

- Ważne jest zwycięstwo. Dokładnego wyniku nie chce typować - mówi nam Piechniczek. - Polacy wiedzą o co grają. Większość chłopaków doskonale wie, że to dla nich ostatnia szansa na to, żeby zaistnieć na wielkiej imprezie jaką są mistrzostwa świata. Do tego dochodzi magia Stadionu Śląskiego. To jest nasz największy atut. Mamy 12 zawodnika i wszystko w swoich nogach. To jest sport i zdarzyć się może wszystko, ale głęboko wierzę w zwycięstwo naszych.

Typ Antoniego Piechniczka: wygrana Polski

Mecz Polska-Szwecja, decydujący o awansie na mundial w Katarze rozpocznie się o godzinie 20.45 na Stadionie Śląskim. Kocioł Czarownic będzie zapełniony w całości. Na trybunach zasiądzie ponad 55 tysięcy kibiców.

Przed meczem Polska-Portugalia na Stadionie Śląskim.

Może Cię zainteresować:

10 najważniejszych meczów piłkarskiej reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim

Autor: Maciej Poloczek

29/03/2022

Mecz Polska Szwecja na stadionie Śląskim

Może Cię zainteresować:

Dzisiaj mecz Polska-Szwecja na Stadionie Śląskim. A to oznacza... utrudnienia na ulicach Katowic i Chorzowa

Autor: Arkadiusz Nauka

29/03/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Franciszek Smuda 3

Franek Smuda krytykuje zwolnienie Urbana z Górnika

Jan Urban zwolniony

Marny styl rozstania Górnika z Janem Urbanem. Wróci Nawałka?

Awaria świateł na Stadionie Śląskim

Podczas meczu Polska-Szwecja zgasło światło. Wiemy dlaczego

Policja Zabezpieczenie meczu na Stadionie Śląskim 6

Dla kilku osób mecz Polska-Szwecja był najdroższym w życiu

Przed meczem Polska-Portugalia na Stadionie Śląskim.

10 najważniejszych meczów reprezentacji Polski na Śląskim

Kibice ze Szwecji nie przyjadą na mecz do Chorzowa

Kibice ze Szwecji boją się wojny. Nie przyjadą na mecz

Michal skoras lech poznan

Jastrzębska kuźnia reprezentantów. Skóraś dołączył do Glika