Jazda na zderzaku, błyskanie światłami i zajeżdżanie drogi. Tak na śląskich drogach szaleją kierowcy „TiR-ów" [WIDEO]

Jazda „na zderzaku”, błyskanie światłami drogowymi, trąbienie, zajeżdżanie drogi, nagłe hamowanie, wulgarne gesty czy pokrzykiwania. Tak zachowywał się jeden z kierowców ciężarówki na trasie DK78 w Tarnowskich Górach. Wszystko się nagrało. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności.

Agresywny kierowca ciężarówki

Na policyjną skrzynkę Stop Agresji Drogowej, trafiło nagranie przedstawiające zachowanie kierowcy ciężarówki, który w absolutnie haniebny sposób zachowywał się podczas jazdy trasą DK78 w Tarnowskich Górach. Na filmie nagranym kamerką samochodową przez innego kierowcę, widać jak mężczyzna wymusza pierwszeństwo na rondzie, potem blokuje przejazd, zjeżdża do zatoczki autobusowej by chwilę potem znów zajechać drogę osobówce.

Agresywny kierowca trafi przed sąd

Policjanci, którzy otrzymali nagranie zdecydowali o skierowaniu przeciwko 56-letniemu mieszkańcowi województwa świętokrzyskiego wniosku o ukaranie do sądu. Za dwukrotne stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym na jego konto przypisanych zostanie 20 punktów, a sąd może wymierzyć karę 30 tysięcy złotych grzywny.

Zobaczcie na nagraniu agresywne zachowania kierowcy ciężarówki

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach. Dwóch kierowców skoczyło sobie do gardeł

Autor: Arkadiusz Nauka

17/06/2022

DTŚ

Może Cię zainteresować:

Grupa dzieci z opiekunami biegnąca DTŚ. Wstrząsające nagranie z Chorzowa i ustalenia policji

Autor: Patryk Osadnik

17/11/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon