Jest pierwszy efekt koncertów Rammsteina na Stadionie Śląskim: kosmiczne ceny hoteli. 2000 zł za noc w Bytomiu

Rammstein zagra dwa koncerty na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Szukacie noclegu? W niektórych hotelach nie ma już miejsc, a inne oferują pokoje w kosmicznych cenach. Nawet 2000 złotych za noc w Bytomiu dla dwóch osób. Najdrożej jest w Chorzowie - 2225 złotych za pojedyncze łóżko.

FB: Rammstein
Rammstein

Bilety na koncert Rammsteina na Stadionie Śląskim w Chorzowie (30 lipca 2023) sprzedano w mgnieniu oka. W związku z tym ogłoszono, że zespół następnego dnia zagra drugi koncert. Fani i tym razem nie zawiedli, ponieważ do wydarzenia zostało półtora miesiąca, a wejściówek w sprzedaży pozostało niewiele. Ostatni raz do podobnej sytuacji doszło w 2000 roku, kiedy w Kotle Czarownicy występował Pearl Jam.

Rammstein na Stadionie Śląskim zagra w ramach trasy koncertowej, która promuje najnowszą płytę niemieckiego zespołu - "Zeit".

Kosmiczne ceny noclegów. Nawet 2000 złotych za noc w Bytomiu

O ile część fanów mocnego grania będzie bawiła się do białego rana, nie przejmując się miejscem, w którym można się przespać, to większość - na co wskazuje zainteresowanie tym terminem (30-31 lipca) na popularnym portalu do rezerwacji noclegów Booking.pl - będzie jednak chciała spędzić noc w łóżku.

Jeśli wybieracie się na pierwszy koncert Rammsteina na Stadionie Śląskimi szukacie pokoju hotelowego, to możecie odpuścić sobie Monopol i Mercure w centrum Katowic. Po prostu nie ma tam już miejsc. Hotel Diament przy ul. Dworcowej oferuje ostatnie dwuosobowe pokoje w cenie… 1758 złotych za noc. Sprawdziliśmy, że w innym terminie byłoby to zaledwie około 450 złotych. Park Inn obok Parku Śląskiego 1373 złote (370 złotych w innym terminie), a Q Hotel Plus 1349 złotych (351 złotych w innym terminie)

Metallica w drodze do Katowic w 1987 roku

Może Cię zainteresować:

"Hetfield! Przyszedł Hetfield!". 37 lat temu w Katowicach lider Metalliki pił do rana wódkę z fanami

Autor: Marcin Zasada

09/02/2024

W Chorzowie… jest jeszcze drożej! W Diament Arsenal Palace za pojedyncze łóżko trzeba zapłacić 2225 złotych (582 złote w innym terminie), a w Focusie 1449 złotych (275 złotych w innym terminie). Hotel Lantier w Bytomiu proponuje dwuosobowy pokój za 2000 złotych (280 złotych w innym terminie). Z kolei M Hotel w Sosnowcu za 1198 złotych (258 złotych w innym terminie).

Nieco taniej będą mieli fani Rammsteina, którzy wybierają się na koncert 31 lipca. Wówczas w katowickim Monopolu dwie osoby mogą przenocować za 1472 złote. Mercure - 1197 złotych. Hotel Diament - 1094 złoty. Park Inn - 1075 złotych. Q Hotel Plus - 808 złotych. Diament Arsenal Palace w Chorzowie oferuje dwuosobowy pokój za 2029 złotych, czyli taniej, niż pojedyńcze łóżko dobę wcześniej. Podobnie jak Focus, w którym dwie osoby mogą przenocować za 1430 złotych. Hotel Lantier w Bytomiu - 1300 złotych. M Hotel w Sosnowcu - 1098.

Wszystkie ceny pochdzą z portalu Booking.pl.

Wokalista Rammsteina oskarżany o wykorzystywanie seksualne

W ostatnich tygodniach o Rammsteinie jest głośno nie z powodu fenomenalnej muzyki i spektakularnych koncertów, ale w związku z oskarżeniami wobec wokalisty Tilla Lindemanna. Po jednym z koncertów fanka opisała, że prawdopodobnie została przez niego odurzona i wykorzystana seksualnie. Podobnych relacji w mediach społecznościowych pojawiło się więcej. Wszystkie dotyczyły zakulisowych imprez, które od lat towarzyszą koncertom. Śledztwo w tej sprawie prowadzi berlińska prokuratura. Choć zespół zaprzeczył, aby wydarzyło się to "w jego środowisku", to współpracę z muzykami zawiesił m.in. Universal Music.

Sebastian Riedel

Może Cię zainteresować:

Co legendarny Rysiek Riedel powiedział, gdy pierwszy raz usłyszał kapelę swojego syna? "Wysłał nas do piwnicy" - opowiada Sebastian Riedel

Autor: Tomasz Stankiewicz

25/05/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon