Katowice: Pijany pasażer wszczął awanturę na pokładzie samolotu

Piłeś? Nie leć. Śląska Straż Graniczna poinformowała o incydencie, do którego doszło w zeszłym tygodniu na pokładzie samolotu lecącego do Pyrzowic. Pijany obywatel Włoch został wyprowadzony z maszyny.

Straż graniczna pyrzowcie

Groźny incydent na pokładzie samolotu lecącego z Holandii do Katowic. Pijany obywatel Włoch awanturował się, zaczepiał innych pasażerów, obrażał personel pokładowy, nie reagował na prośby i komunikaty.

- Po wylądowaniu samolotu na katowickim lotnisku na jego pokład weszli funkcjonariusze Straży Granicznej. Mężczyzna wciąż nie wykonywał poleceń, tym razem wydawanych przez funkcjonariuszy SG, w związku z czym konieczne było użycie środków przymusu bezpośredniego w celu wyprowadzenia awanturującego się Włocha z pokładu samolotu - poinformowała Katarzyna Jesionowska ze śląskiej straży granicznej.

Mężczyzna następnie został przewieziony do izby wytrzeźwień. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na pokładzie samolotu obywatel Włoch został ukarany mandatem karnym.

Projekt Life Archiclima Terminal B

Może Cię zainteresować:

Zmiany klimatu wymuszają zmiany na lotnisku w Pyrzowicach. Parkingi i teren przy terminalu B i C staną się bardziej zielone. Zobaczcie wizualizacje

Autor: Grzegorz Lisiecki

07/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon