Koleje Śląskie oferują bezpłatny dojazd na Industriadę. Trzeba tylko mieć rezerwację

Na Industriadę 1 czerwca będzie można dojechać za darmo pociągiem Kolei Śląskich. Jest tylko jeden warunek – trzeba dokonać rezerwacji. A ta rusza dzisiaj (20 maja). Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona, więc trzeba się śpieszyć z rezerwacją.

https://www.facebook.com/SzlakZabytkowTechniki
Industriada Rybnik

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas już tylko od Industriady – Święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. W tym roku ten największy w Polsce festiwal dziedzictwa przemysłowego odbędzie się 1 czerwca (sobota), a zaplanowane w jego ramach wydarzenia będą się odbywać w 45 lokalizacjach na terenie regionu, od Częstochowy po Żywiec i od Jastrzębia-Zdroju po Dąbrowę Górniczą.

Bezpłatne bilety kolejowe na Industriadę. Trzeba się jednak pospieszyć

Dojechać na festiwalowe wydarzenia będzie można pociągiem Kolei Śląskich. I to za darmo! Stacją początkową może być każda stacja obsługiwana przez KŚ, znajdująca się na terenie województwa śląskiego, a stacją docelową każda stacja, która ulokowana jest w pobliżu obiektu biorącego udział w tegorocznej edycji festiwalu

Aby za darmo dojechać na Industriadę, trzeba jednak dokonać rezerwacji, która będzie prowadzona od godziny 11 w poniedziałek (20 maja) na stronie www.industriada.kolejeslaskie.com. W zamieszczonym tam formularzu należy podać swoje personalia i adres mailowy, stację początkową i docelową w ramach planowanej podczas Industriady podróży oraz liczbę osób, które będą odbywały wspólnie przejazd (maksymalnie 6). Po poprawnie zakończonym procesie rezerwacji otrzymamy na podany adres mailowy potwierdzającą to wiadomość wraz z numerem rezerwacji.

Liczba bezpłatnych przejazdów jest ograniczona

Na podstawie dokonanej rezerwacji będzie można 1 czerwca otrzymać bezpłatny bilet. W tym celu należy okazać rezerwację w formie papierowej lub elektronicznej (zawierającą jej numer) w dowolnej kasie Kolei Śląskich lub u kierownika pociągu (należy zgłosić się do niego zaraz po wejściu do składu). (Interesujesz się Śląskiem i Zagłębiem? Zapisz się i bądź na bieżąco - https://www.slazag.pl/newsletter)

Bezpłatny bilet będzie upoważniać do dwóch jednorazowych przejazdów („tam” i „z powrotem”) dokonywanych w obrębie woj. śląskiego. Co istotne, liczba bezpłatnych biletów na przejazd jest ograniczona i po ich wyczerpaniu możliwości dokonania rezerwacji już nie będzie.

Industriada

Może Cię zainteresować:

W programie Industriady znajdziemy górniczą orkiestrę, piana party i piosenki z pana Kleksa

Autor: Redakcja

01/05/2024

EC Szombierki

Może Cię zainteresować:

Polskie prawo nie widzi zabytków przemysłu. Pisano je z myślą o katedrach i zamkach. "O przemysłowym dziedzictwie wiemy za mało"

Autor: Michał Wroński

08/12/2023

Stacja Rybnik

Może Cię zainteresować:

Drożej, ale bez rezerwacji. Kolejarze z Kolei Śląskich (na razie) odpuszczają rowerzystom

Autor: Michał Wroński

30/04/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon