Koleje Śląskie wprowadzą specjalny bilet za 100 zł na majówkę 2024 i weekend Bożego Ciała

Koleje Śląskie wprowadzają na majówkę specjalne bilety za „stówkę”. Wydając 100 zł, będzie można od 28 kwietnia do 5 maja podróżować bez ograniczeń na wszystkich relacjach obsługiwanych przez tego przewoźnika, za wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin. Specjalna oferta za 100 zł szykuje się też na długi weekend w okolicy Bożego Ciała.

M. Wroński
Pociag Kolei Slaskich stacja Katowice

“Od niedzieli do niedzieli” to nazwa oferty specjalnej, która będzie obowiązywała w Kolejach Śląskich podczas bardzo długiego weekendu majowego.

Od 28 kwietnia do 5 maja będzie można jeździć na wszystkich relacjach obsługiwanych przez tego przewoźnika (za wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin) na podstawie specjalnego, sieciowego biletu imiennego, który ma kosztować 100 zł. Jego przedsprzedaż rozpocznie się 23 kwietnia. (Interesujesz się Śląskiem i Zagłębiem? Zapisz się i bądź na bieżąco - https://www.slazag.pl/newsletter)

W Boże Ciało też z promocją

Specjalna oferta szykuje się też na długi weekend w okolicy Bożego Ciała (od 29 maja do 2 czerwca). Tym razem będzie to dobowy bilet sieciowy “W grupie raźniej”, przeznaczony dla czterech osób podróżujących wspólnie. On także kosztować będzie 100 zł, a zakres jego obowiązywania obejmować będzie całą siatkę połączeń KŚ za wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin.

- Zasada jest prosta – jedna osoba kupuje bilet i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi. Cena biletu jest taka sama jak w ofercie majowej i wynosi 100 złotych. Start przedsprzedaży to 23 maja – mówi Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.
Stacja Rybnik

Może Cię zainteresować:

Przed majówką Koleje Śląskie wprowadzają obowiązkową rezerwację przewozu rowerów. A wkrótce VeloCug z Katowic do Wisły Głębce?

Autor: Michał Wroński

10/04/2024

Katowice stacja PKP

Może Cię zainteresować:

Po wakacjach ruszy przebudowa węzła kolejowego w Katowicach. PKP PLK podpisało największą umowę w historii

Autor: Michał Wroński

08/04/2024

Pociag FLIRT Koleje Slaskie

Może Cię zainteresować:

Koleje Śląskie od maja wracają na trasę do Zakopanego. Pociągi wyraźnie przyspieszą

Autor: Michał Wroński

13/03/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon