Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko zaczyna sezon 2022 już 16 kwietnia. W Wielkanoc zabawa w poszukiwanie 500 jajek

Już w wielkanocny weekend sezon 2022 zacznie Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Dodatkowo w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny przewidziano atrakcje dla dzieci. Będzie wielkie poszukiwanie czekoladowych jaj.

ARC
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

W sobotę 16 kwietnia 2022 roku pierwsi goście będą mieli okazję odwiedzić Legendię Śląskie Wesołe Miasteczko. To właśnie tego dnia rozpocznie się wiosenna rozgrzewka, czyli pierwsze dni otwarcia parku.

Początek sezonu 2022 w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku

Legendia będzie otwarta od 16 do 19 kwietnia od godz. 11:00 do 20:00. Na odwiedzających będzie czekać ponad 20 (z 40) atrakcji, w tym ulubione, rodzinne karuzele takie jak:

  • diabelski młyn Legendia Flower,
  • Royal Ballroom,
  • kultowe filiżanki Tea Cups,
  • Bazyliszek,
  • Gaj Urwisów

Dodatkowo, specjalnie z okazji Wielkanocy, już 17 i 18 kwietnia (w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny) odbędzie się tematyczna zabawa dla całej rodziny. Co to takiego?

- Mieszko i Dobrusia, bohaterowie magicznej Legendii, wybudzili się z zimowego snu. Pełni kreatywnych pomysłów postanowili zaskoczyć odwiedzających i przygotowali wyzwanie… W całej Legendii ukryli ponad 500 czekoladowych jajek! Zadaniem osób, które odwiedzą Legendię w wielkanocną niedzielę i lany poniedziałek będzie odnalezienie czekoladowych słodkości – tłumaczy Izabela Kieliś, local commercial manager Legendii.

Jak dodaje Kieliś, wśród ukrytych słodkości znajdą się również wyjątkowe egzemplarze, które zagwarantują znalazcom dodatkowe upominki. Aby poznać szczegóły wielkiego poszukiwania, warto zaglądać na social media Legendii, w tym zwłaszcza fanpage parku na Facebooku.

Bilet Sezonowy od 119 zł

W Legendii w ramach jednego biletu otrzymujemy dostęp do wszystkich dostępnych atrakcji bez limitów przejazdów.

Ile kosztują bilety do Legendii? Korzystną propozycją jest Bilet Sezonowy, który obecnie dostępny jest w promocyjnej cenie od 119 zł – to mniej, niż cena jednodniowej wejściówki do parku w wakacje.

- Bilet Sezonowy to karnet, dzięki któremu goście mogą bawić się w Legendii w każdy dzień sezonu bez żadnych dopłat, a całkowicie gratis otrzymują stały rabat na gastronomię i zakupy w sklepach, darmowy parking oraz wstęp na nocną zabawę Legendia At Night – zachęca Izabela Kieliś.

Sezon 2022 to ponad 120 dni zabawy, ponieważ kalendarz sezonu przewiduje otwarcie Legendii do października 2022. Zakup biletu do Legendii jest możliwy także za Polski Bon Turystyczny, którego ważność została przedłużona do września. Szczegóły znaleźć można na stronie www.legendia.pl.

ZOBACZ TEŻ:

Donna strickland laureatka nobla z fizyki przyjedzie do Katowic

Może Cię zainteresować:

Noblistka z fizyki będzie gościem na Uniwersytecie Śląskim. Donna Strickland to trzecia kobieta z tą nagrodą. Wcześniej była Skłodowska-Curie i nasza Goeppert-Mayer

Autor: Arkadiusz Nauka

14/04/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry wydarzenia lipiec 2022

Weekend 22-24.07 w Tarnowskich Górach i okolicach

Katowice, Bugla

Katowice. Basen Bugla zamknięty do odwołania

Monachium 72 wystawa na Stadionie Śląskim

Monachium 1972. Wystawa na Stadionie Śląskim

Święto Śląska

Rozrywkowy ŚLĄZAG poleca się na weekend 1-3 lipca 2022

Lotnisko w Pyrzowicach

Samolotem na wakacje? Sprawdźcie, jakich błędów unikać

Nowa lodziarnia w Tarnowskich Górach

Kolejna lodziarnia w sercu Tarnowskich Gór

Tarnowskie Góry Nakło-Chechło droga rowerowa

Droga rowerowa z Tarnowskich Gór nad zalew Nakło-Chechło?