Lukas Podolski jutro pojedzie z kolegami do Gliwic i rozda bilety na mecz Górnika Zabrze

Dokładnie 1000 biletów na mecz Górnika Zabrze dla kibiców z Gliwic obiecał Lukas Podolski. Słowa dotrzyma już jutro, w czwartek 18 maja, gdy ruszy w miasto wraz z kilkoma kolegami z pierwszej drużyny „Trójkolorowych".

FB Lukas Podolski
Lukas Podolski

Już w czwartek, 18 maja kibice Górnika Zabrze z Gliwic będą mieli szansę na zgarnięcie w sumie 1000 biletów na najbliższy mecz zabrzan z Pogonią Szczecin, który odbędzie się na stadionie przy Roosevelta w najbliższą sobotę, 20 maja o godzinie 17.30.

Bilety kibicom wręczy sam Lukas Podolski, który wraz z kilkoma kolegami z pierwszej drużyny wsiądzie do klubowego autobusu i ruszy w miasto. Mistrz świata pojawi się w takich dzielnicach jak Ligota Zabrska, Łabędy, Sośnica oraz Kopernik.

- Na wszystkich przystankach piłkarze będą rozdawać ufundowane przez Lukasa vouchery na bilety, klubowe gadżety, będą autografy i selfie. Na trybunie Torcidy czeka na Was 1000 miejsc, aby każdy, kto otrzyma voucher od „Poldiego", mógł być obecny na meczu - informuje biuro prasowe Górnika Zabrze.

Co ważne, sam voucher nie gwarantuje jeszcze miejsca na stadionie. Trzeba jeszcze go zrealizować, kupując bilet w systemie biletowym: www.bilety.gornikzabrze.pl , następnie wpisując kod z vouchera cena biletu wyzeruje się.

Na najbliższy domowy mecz Górnika z Pogonią sprzedało się już ponad 19 tysięcy biletów (stadion im. Ernesta Pohla może pomieścić nieco ponad 24,5 tysiąca widzów).

Podopieczni Jana Urbana dzięki serii 5 ligowych zwycięstw z rzędu awansowali na 6. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. A jeszcze dwa miesiące temu wydawało się, że „Trójkolorowi" do ostatniej kolejki będą musieli bić się o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Lukas Podolski podczas meczu Górnika z Pogonią

Może Cię zainteresować:

Czy Lukas Podolski zostanie w Górniku Zabrze? „Jak oni nie chcą, to ja mogę grać gdzie indziej"

Autor: Arkadiusz Nauka

08/05/2023

Lukas Podolski

Może Cię zainteresować:

Lukas Podolski nie narzeka na brak ofert z innych klubów. Piłkarz odejdzie z Górnika Zabrze? Agent zawodnika zabrał głos

Autor: Arkadiusz Nauka

28/03/2023

Lukas podolski stadion gornik zabrze

Może Cię zainteresować:

Lukas Podolski: Po pierwsze, jestem Ślązakiem. Muszę kochać te podwórka i familoki, bo one są moje

Autor: Marcin Zasada

10/03/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon