Lukas Podolski nie gryzie się w język. "Czasami mnie to wk***ia". Zawodnik Górnika Zabrze skomentował m.in. wysokość swoich zarobków

Jak już Lukas Podolski udziela wywiadu, to mówi o nim cała Polska. W rozmowie z portalem Meczyki Lukas Podolski skomentował m.in. nieprzychylne opinie o wysokości swoich zarobków w Górniku Zabrze. "Więcej tu zapłaciłem niż zarobiłem" - powiedział piłkarz.

Instagram
Lukas Podolski

Lukas Podolski to od kilku lat największy atut Górnika Zabrze. Chociaż jest ulubieńcem kibiców, dość powszechnie wiadomo, że relacje między nim a władzami klubu od pewnego czasu nie są najlepsze. Były reprezentant Niemiec uważa, że jego potencjał w klubie nie jest do końca wykorzystywany.

Lukas Podolski komentuje wysokość swoich zarobków

- Moim zdaniem musi to inaczej wyglądać, żeby to wykorzystać na maksa. Nie chodzi tu o jedną czy drugą osobę, ale o Górnik jako cały klub. Trenerzy, piłkarze, prezesi, dyrektorzy odchodzą, ale klub i marka zostanie. To trzeba wykorzystać. Jak się ma takiego piłkarza jak ja, to się powinno to wykorzystać. Moim zdaniem nie jest to zrobione w 100 proc - mówił Lukas Podolski.

28 grudnia 2023 r. Podolski opublikował w swoich mediach społecznościowych szokujące zdjęcia klubowej akademii, pokazujące w jak kiepskim stanie jest budynek. Widok m.in. zniszczonej siłowni czy rozlatujących się drzwi poruszył kibiców i był szeroko komentowany przez dziennikarzy sportowych. Niektórzy potraktowali post jako przytyk pod adresem władz klubu i miasta. Piłkarz zapewniał wówczas, że chodziło mu o zwrócenie uwagi na problem, nie o krytykę. - Nigdy nie jest jednak tak dobrze, aby nie mogło być lepiej.

"Więcej zapłaciłem niż zarobiłem" - mówi Podolski

W rozmowie z portalem Meczyki Podolski podkreślił, że Górnik Zabrze to "jego klub", a gra dla drużyny na której się wychował była jego marzeniem. Irytują go jednak pojawiające się w przestrzeni publicznej nieprzychylne komentarze na temat wysokości jego zarobków. - Więcej tu zapłaciłem niż zarobiłem - mówił.

- Nie chodzi o to, że Podolski ratuje Górnika. Mam taki charakter, że lubię pomagać, nie zawsze muszą pisać o tym gazety. Czasami mnie wk***ia, gdy ktoś z klubu albo z miasta mówi, że Podolski tyle zarabia - dodał.
Znów na pudle młodzi wojownicy z Rudy Śląskiej

Może Cię zainteresować:

Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju-Jitsu Sportowym i kolejne sukcesy rudzkich zawodników

Autor: Jacek Skorek

29/01/2024

Andrzej malecki nowy rektor awf katowice

Może Cię zainteresować:

Andrzej Małecki nowym rektorem AWF w Katowicach. We wrześniu zastąpi na stanowisku Grzegorza Jurasa

Autor: Szymon Karpe

29/01/2024

Gabriela grabowska gks katowice

Może Cię zainteresować:

Gabriela Grzybowska nową piłkarką GKS-u Katowice. Dołączyła do drużyny Mistrzyń Polski

Autor: Katarzyna Pachelska

25/01/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon