Lukas Podolski zapowiedział, że przedłuży umowę z Górnikiem Zabrze

Lukas Podolski zapowiedział, że przedłuży kontrakt z Górnikiem Zabrze. „Jeśli nie wydarzy się nic złego, będę kontynuował grę przez kolejny rok (...) Prowadzimy dobre rozmowy" - zdradził mistrz świata z 2014 roku tuż po zakończeniu turnieju charytatywnego rozgrywanego w Niemczech.

Podolski

Do końca obecnych rozgrywek PKO Ekstraklasy zostało jeszcze sporo czasu, ale kibice Górnika Zabrze już zastanawiają się jak będzie wyglądała drużyna w przyszłości i co dalej z kontraktem Lukasa Podolskiego. 37-latek ma umowę tylko do końca obecnego sezonu i jego ewentualne odejście byłoby sporą stratą dla zabrzan. Na szczęście dla kibiców Podolski wiążę swoją przyszłość z Zabrzem. Ostatnio poinformował, że w samym centrum miasta otworzy lokal z kebabem swojej sieci, a teraz w rozmowie z dziennikarzami tuż po rozgrywanym w Niemczech turnieju charytatywnym, stwierdził, że zamierza też w kolejnym sezonie wybiegać na boisko w koszulce Górnika Zabrze.

- Jeśli nie wydarzy się nic złego, będę kontynuował grę przez kolejny rok. To wspaniały klub, czuję się dobrze. Prowadzimy dobre rozmowy, w końcu ja decyduję. Ale wygląda to dobrze - powiedział mistrz świata z 2014 roku.

W tym sezonie Lukas Podolski wciąż jest kluczową postacią dla zespołu Bartoscha Gaula. Urodzony w Gliwicach napastnik na koncie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy dwie bramki i sześć asyst. Górnik do rundy wiosennej przygotowuje się w Niemczech, a pierwszy mecz ligowy po przerwie zespół z Zabrza rozegra 30 stycznia na wyjeździe z Cracovią.

Podolski

Może Cię zainteresować:

Lukas Podolski zamierza kupić Górnika Zabrze. „To klub, który ma największy potencjał w Ekstraklasie"

Autor: Arkadiusz Nauka

22/08/2022

Lukas Podolski

Może Cię zainteresować:

Lukas Podolski otwiera pierwszy bar z kebabem w Polsce. Gdzie? Oczywiście, że w Zabrzu!

Autor: Katarzyna Pachelska

31/12/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon