Pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach rozkwitnie Miejska Dżungla

Nowe wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! To Miejska Dżungla, czyli targi w duchu slow, połączone z dobrą muzyką, smacznym jedzeniem i usługami. Impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę, 18 i 19 lutego 2023 roku.

Życie w mieście rządzi się własnymi prawami. Bywa intensywne i nierzadko przybiera szalone tempo, a wielkomiejski zgiełk trzeba po prostu lubić. Z myślą o entuzjastach miejskiego stylu życia, 18 i 19 lutego 2023 r., pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach rozkwitnie najprawdziwsza Miejska Dżungla.

Miejska Dżungla
18-19.02. 2023 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Cena biletu wstępu: 10-20 zł.

Miejska Dżungla to nowe wydarzenie proponowane mieszkańcom przez zarządcę Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego – PTWP Event Center, we współpracy z organizatorami letniego Centrum KATO.

– Zapraszamy wszystkich miejskich wyjadaczy, którzy w codziennej pogoni za ogromem własnych spraw wciąż doceniają pozytywne aspekty życia w wielkim mieście i korzystają z niego w sposób świadomy, poszukując oddechu i nieskrępowanej atmosfery. Już w drugiej połowie lutego katowicki MCK wypełni się tym, co miasto ma najlepszego do zaoferowania, czyli dobrą muzyką, pysznym jedzeniem, fantazyjnymi koktajlami i usługami w duchu slow, które zadbają nie tylko o ciało, ale i o umysł – mówi Oskar Olszewski, współorganizator Miejskiej Dżungli.

Targi, ale również rozrywka i relaks w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Przestrzeń, w której będzie się odbywać wydarzenie, zostanie podzielona na dwie strefy:

  1. targową,
  2. rozrywkową.

Jak zapewniają organizatorzy, cel jest jeden: sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom katowiczan i gości z sąsiednich miast. Strefa targowa wypełni się okazami roślin, modą, sztuką i przestrzenią wellness. Jak w każdej wibrującej miejskiej dżungli, nie zabraknie również szerokiej oferty gastronomicznej w wegetariańskim wydaniu.

Odwiedzający Miejską Dżunglę będą mieli możliwość zrobienia zakupów i skorzystania z usług wyselekcjonowanych wystawców, m.in. w ramach

  • Plant Marketu,
  • Bazaru Ubrań Vintage,
  • Targu Lokalny Rolnik,
  • Art & Design Zone,
  • Wellness & Beauty Corner.

Kluczem doboru wystawców były wartości skupione wokół etycznych zakupów, mody cyrkularnej czy wspierania małych artystycznych pracowni z autorską biżuterią, ceramiką, designem. Nie zabraknie także kreatywnych warsztatów czy zajęć z jogi.

Uzupełnieniem całego przedsięwzięcia będzie strefa rozrywkowa, skoncentrowana wokół sceny, na której tematyczne prelekcje i spotkania przeplatać się będą z setami dj’skimi. Ponadto organizatorzy przewidzieli również strefę taneczną i wypoczynkową, a także bary. W części muzycznej dodatkowo zaplanowano wieczorny koncert (wystąpi m.in. Ferbi – kolektyw stworzony przez czwórkę katowickich muzyków to synergia eksperymentalnej muzyki elektronicznej z hip-hopem i elementami jazzu). Niedzielne popołudnie zakończy się hucznym Szpasem, czyli konceptem muzycznego pikniku elektronicznego znanego z takich miast, jak Berlin, Los Angeles czy Warszawa.

Więcej informacji:

www.mckkatowice.pl

Bilety:

www.biletomat.pl

Regulamin konkursu na Facebooku portalu Ślązag.pl z zaproszeniami na targi Miejska Dżungla

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj zaproszenia na Miejską Dżunglę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym”

2. Organizatorem konkursu jest firma Media Operator sp z.o.o. ul. W Roździeńskiego 2a, 41-946 Piekary Śląskie

3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie www.facebook.com/slazag

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

b) nie jest pracownikiem Media Operator

c) nie jest członkiem rodziny pracownika Media Operator

§ 3 NAGRODY

  1. Nagrodą w Konkursie jest podwójne zaproszenie na wydarzenie pn. Miejska Dżungla w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 18 i 19 lutego 2023 r. w liczbie 5.

2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, wyłoniony przez Komisję Konkursową, który w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu Facebookowym www.facebook.com/slazag zamieści wpis, zawierający odpowiedź na temat zadany w poście konkursowym,

3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

4. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook do maksymalnie 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu. Zaproszenia w formie wpisu na listę gości upoważnionych do bezpłatnego uczestnictwa w imprezie, zostaną przekazane zwycięzcom za pomocą wiadomości na Facebooku.

5. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Media-Operator.

6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na profilu www.facebook.com/slazag

Walentynki 2023

Może Cię zainteresować:

Walentynki po śląsku, czyli Śląski Słownik Miłosny. Język śląski wcale nie jest taki szorstki i twardy

Autor: Redakcja

13/02/2023

Biura PwC Katowice KTW

Może Cię zainteresować:

9 pięter w biurowcu .KTW zajęła firma konsultingowa PwC. Zobaczcie zdjęcia i ten widok!

Autor: Katarzyna Pachelska

12/01/2023

Robert Konieczny, architekt

Może Cię zainteresować:

Robert Konieczny o Spodku: "Gwiezdne wojny", koncert Lady Pank i ikona Katowic

Autor: Katarzyna Pachelska

08/05/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon