Sanah zapowiedziała nową trasę koncertową. Jeden z dwóch występów odbędzie się na Śląsku

2 grudnia sanah opublikowała nowy teledysk. Utwór pt. "Najlepszy dzień w życiu" miał być zapowiedzią nowej trasy koncertowej artystki. W tle teledysku pojawiły się dwa stadiony - Śląski oraz Polsat Plus Arena Gdańsk. Nie jest więc zaskoczeniem, że koncerty odbędą się latem w tych dwóch miastach.

FEST Festival
Sanah Fest

W niedzielę, 4 grudnia równo o godzinie 12:00 sanah poinformowała fanów o nadchodzącej trasie koncertowej pn. "Uczta nad ucztami". Zgodnie z zapowiedzią w teledysku "Najlepszy dzień w moim życiu" występy artystki zostaną zorganizowane na dwóch polskich stadionach.

- Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!! - poinformowała sanah na mediach społecznościowych.

Artystka dodała, że trasa nie zostałaby zorganizowana bez wsparcia fanów, które otrzymuje od nich na co dzień. Koncerty odbędą się w dwóch miastach - w tym jednym na Śląsku. Wokalistka pojawi się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia 2023 roku (dwa dni po zakończeniu FEST Festivalu), natomiast w Gdańsku niecały miesiąc później - 8 września.

Premierowy teledysk zapowiedział trasę

2 grudnia sanah zaskoczyła fanów kolejną premierą swojego utworu. "Najlepszy dzień w moim życiu" został opublikowany tydzień po premierze krążka "Poezyje", w którym zaśpiewała dziewięć wierszy znanych polskich poetów. Teledysk został nakręcony na podobieństwo utworu Kate Bush "Wuthering Heights".

Artystka opowiada w teledysku o ucieleśnieniu swoim marzeń, o którym marzyła przez połowę życia. Sanah śpiewa o życiu, które przecieka jej przez palce. Pomimo ważnych etapów w życiu, jak zakończenie ścieżki edukacyjnej i wzięcie ślubu (który odbył się w lipcu 2022 roku) ona dalej czeka na ten jedyny dzień. Teledysk nakręcony został na: Stadionie Śląskim oraz Polsat Plus Arenie Gdańsk.

Nadchodzącą trasę koncertową sanah zapowiedział również Dawid Podsiadło w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". Zdaniem wokalisty Zuzanna Jurczak jest od niego zdolniejsza, a trasa koncertowa na stadionach miała być kwestią czasu.

- Tak mi się wydaje, że Zuzia to zrobi. To się po prostu wydarzy i to szybciej niż później. Zuzia jest dużo lepszą artystką ode mnie - tłumaczył Dawid Podsiadło.
Sanah

Może Cię zainteresować:

Sanah z nowym teledyskiem "Najlepszy dzień w moim życiu". Wokalistka wystąpiła na Stadionie Śląskim

Autor: Martyna Urban

02/12/2022

Jacek Cygan

Może Cię zainteresować:

Jacek Cygan o sanah śpiewającej jego wiersz: Cieszę się, ale nie czuję się wielkim poetą. Sanah wybrała trudny mój wiersz

Autor: Katarzyna Pachelska

18/10/2022

Dawid Podsiadło

Może Cię zainteresować:

Jaki kryzys? Katowice mistrzem Polski: jeden wieczór, jedno miejsce, trzy koncerty, 40 tysięcy ludzi, biletów brak

Autor: Martyna Urban

11/11/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon