Śląscy policjanci zagrają z WOŚP! Na aukcjach wyjątkowe pamiątki mundurowych. Szkoła Policji oferuje intensywny dzień szkoleniowy

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bezpieczeństwa wolontariuszy i kwestujących podczas WOŚP będzie pilnowało kilka tysięcy policjantów. W tym roku śląscy mundurowi włączają się także w w licytacje na rzecz WOŚP. Do zgarnięcia są wyjątkowe pamiątki, a nawet intensywny dzień szkoleniowy.

Na aukcjach WOŚP wyjątkowe pamiątki śląskiej policji

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którą w tym roku zagrają również śląscy policjanci. Tegoroczne aukcje WOŚP to niepowtarzalna okazja do wylicytowania zestawów wyjątkowych policyjnych pamiątek, przekazanych przez śląskich funkcjonariuszy.

Policja Śląska oraz pełniący obowiązki komendanta wojewódzkiego insp. Mariusz Krzystyniak przekazali na licytację m.in. maskotkę Sznupka z kalendarzem przedstawiającym policyjne pojazdy czy jubileuszową płytę Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach "W Dymie Czasu", w zestawie z kalendarzem wypełnionym fotografiami śląskich mundurowych w aranżacji galowej. Do zgarnięcia są także: zestaw notatnik z wizerunkiem śląskiego garnizonu na okładce + kalendarz z fotografiami koni służących w śląskiej policji oraz zestaw kubek + kalendarz (też z końmi). Ciekawą propozycją jest także karykatura Mariusza Pudzianowskiego z jego osobistym podpisem, autorstwa mikołowskiego policjanta Sebastiana Kapiasa.

Szkoła Policji zaprasza na intensywny dzień szkoleniowy

Katowicka Szkoła Policji zaprasza z kolei do licytowania udziału w dniu szkoleniowym słuchaczy Szkoły Policji.

- Zwycięzca aukcji o godz. 6:30 rozpocznie zwiedzanie szkoły od śniadania oraz uczestniczenia w porannym apelu. Wraz z przydzieloną grupą szkoleniową uda się na programowe zajęcia, w ramach których zapozna się między innymi z następującymi zagadnieniami policyjnymi: daktyloskopowanie osób, przeszukanie pomieszczeń, taktyki i techniki interwencji, wyszkolenie strzeleckie - zachęcają mundurowi.

Na zakończenie zwycięzca licytacji XXXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w towarzystwie Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Gabrieli Sochy, będzie mógł podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w jednostce w trakcie rozmowy przy kawie. Uczestnik spotkania otrzyma certyfikat udziału w dniu szkoleniowym podpisany przez Komendant Szkoły Policji i w jej towarzystwie uda się na obiad kończący wizytę.

Wojewoda tabliczka plac szewczyka

Może Cię zainteresować:

Tablica z placem Wilhelma Szewczyka trafiła na licytację dla WOŚP. Wojewoda śląski znalazł ją w trakcie porządków

Autor: Michał Wroński

22/01/2024

Serwis gzm gra z wosp 5

Może Cię zainteresować:

Serwis GZM gra z WOŚP. Można wylicytować kolorowy słupek przystankowy i dzień w kontroli biletów

Autor: Redakcja

22/01/2024

Wojewódzki Finał WOŚP 2024 przy Stadionie Śląskim

Może Cię zainteresować:

Wojewódzki Finał WOŚP 2024 przy Stadionie Śląskim w Chorzowie. Program wydarzeń

Autor: Redakcja

17/01/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon