Serwis GZM gra z WOŚP. Można wylicytować kolorowy słupek przystankowy i dzień w kontroli biletów

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis GZM gra z WOŚP i zaprasza na do licytowania swoich fantów. Co na aukcji? Kolorowy słupek przystankowy w barwach Wielkiej Orkiestry oraz dzień w kontroli biletów.

W ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Serwis GZM wystawia na aukcji specjalny słupek przystankowy w barwach WOŚP oraz Dzień w Kontroli Biletów, czyli dzień z kontrolerami biletów.

- Spółka Serwis GZM w charakter swoich działań wpisuje społeczną odpowiedzialność biznesu. Jesteśmy częścią Metropolii, mamy na co dzień kontakt z Pasażerkami i Pasażerami. Uważam, że akcje społeczne, które poprawiają jakość ich życia są ważne i potrzebne, dlatego z przyjemnością przystąpiliśmy do kolejnego z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, inicjatywy, która od lat pomaga, a w wielu przypadkach ratuje ludzkie życie – mówi Paweł Krzyżak, Prezes Zarządu Spółki Serwis GZM.

Słupek przystankowy w barwach WOŚP

Słupek przystankowy przygotowany przez Serwis GZM specjalnie z okazji 32. finału WOŚP został oklejony we wszystkim znanej WOŚPowej kolorystyce. Zaprojektowany przy użyciu nowoczesnych technologii łączy w sobie wiele elementów wynikających z oczekiwań poszczególnych grup odbiorców. Z pewnością słupek jest bardzo charakterystyczny, a dzięki swoim kolorom z daleka będzie przykuwał uwagę. (Interesujesz się Śląskiem i Zagłębiem? Zapisz się i bądź na bieżąco - https://www.slazag.pl/newsletter)

- Łatwo wyobrazić sobie można, że osoba, która go wylicytuje postawi go w swoim ogródku, a być może w porozumieniu z którymś z samorządów znajdzie dla niego miejsce w przestrzeni publicznej, gdzie będzie cieszył innych. To też doskonały słupek reklamowy dla firmy, która może go wylicytować - mówi Katarzyna Odrowska, rzecznik prasowa spółki Serwis GZM

Bileciki do kontroli, czyli dzień w kontroli biletów

Drugą z licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest "Dzień w kontroli biletów". Osoba, która wylicytuje taki dzień spędzi czas w towarzystwie ekspertów z Projektu Kontroli Biletów Spółki Serwis GZM. Będzie mogła też wypowiedzieć kultowe "bileciki do kontroli" i poznać zza kulis pracę w taborze metropolii. Być może dzięki wylicytowaniu zwycięzca zostanie w spółce na dłużej...

- Zapraszamy do licytacji. Środki zebrane podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych - dodaje Katarzyna Odrowska.
W śląskim zoo urodziła się kolejna żyrafa Ma na imię Lilo

Może Cię zainteresować:

Wspaniałe wieści z chorzowskiego zoo. Na świat przyszła kolejna żyrafa. Otrzymała imię Lilo

Autor: Maciej Poloczek

21/01/2024

SaberArts

Może Cię zainteresować:

Prawie jak w Gwiezdnych Wojnach. W warsztacie w bielskiej Kamienicy powstają... miecze świetlne. Podbiją Europę?

Autor: Grzegorz Lisiecki

20/01/2024

Habsburska osada gospodarcza juz dla zwiedzajacych 9

Może Cię zainteresować:

Habsburska Osada Gospodarcza w Wiśle otwarta dla zwiedzających. Nowa atrakcja turystyczna zabiera nas w podróż przez historię regionu

Autor: Szymon Karpe

20/01/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon