Jagodzianki po 20 zł? Niekoniecznie! 8 zł kosztują pyszne wypieki pani Renaty z maleńkiej cukierni „Bajaderka”
Ceny różnych produktów osiągają poziomy niewyobrażalne jeszcze kilka lat temu. Całkiem niedawno można było kupić drożdżówkę za 2-3 złote, a jagodziankę – około dwukrotnie drożej. Dziś – za dość podłej jakości bułkę na margarynie i z namiastką jagód – zapłacimy między 8 a 10 złotych. Zaś za smaczny produkt – na przykład w znanym miejscu w Bytomiu – nawet 20 złotych! Tymczasem w małej cukierni w centrum Sosnowca można kupić smaczne, wypiekane na miejscu jagodzianki po 8 złotych za dorodną sztukę. Piecze je pani Renata z cukierni „Bajaderka”. I mówi, że niektórzy i tak narzekają na ceny…