Tragiczny wypadek drogowy w powiecie tarnogórskim
Do zdarzenia doszło dzisiaj, we wtorek 23 czerwca 2026 r. około godz. 11 na drodze pomiędzy Brynkiem a Połomią w powiecie tarnogórskim (gmina Tworóg).
Jak wstępnie ustalili policjanci, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia pojazdu osobowego marki Audi z osobową Toyotą.
W wyniki zdarzenia zginęły dwie osoby:
- 29-letnia mieszkanka Tworoga, która podróżowała Audi,
- kierujący Toyotą, 37-letni mieszkaniec Zabrza.
Do szpitala trafiły pasażerki pojazdów. Były przytomne. To dziewczynki w wieku 5 i 11 lat, które podróżowały Audi z 29-latką, która poniosła śmierć, oraz 38-letnia pasażerka Toyoty, która jechała z kierowcą, który również zginął w wypadku.
Na miejscu trwają czynności policjantów, które nadzoruje prokurator.
- Droga w tym miejscu może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin - ostrzegają policjanci z Tarnowskich Gór.
Może Cię zainteresować:
Tragiczny finał nocnej przejażdżki kabrioletem. Nie żyje młoda kobieta
Może Cię zainteresować:
