Tragiczny wypadek koło Brynka (powiat tarnogórski). Nie żyją dwie osoby, trzy pasażerki, w tym dwie dziewczynki, trafiły do szpitala

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj, we wtorek 23 czerwca 2026 r., w powiecie tarnogórskim. Nie żyją dwie osoby. Policja Śląska ogłosiła Czarny Alert Drogowy.

Tragiczny wypadek drogowy w powiecie tarnogórskim

Do zdarzenia doszło dzisiaj, we wtorek 23 czerwca 2026 r. około godz. 11 na drodze pomiędzy Brynkiem a Połomią w powiecie tarnogórskim (gmina Tworóg).

Jak wstępnie ustalili policjanci, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia pojazdu osobowego marki Audi z osobową Toyotą.

W wyniki zdarzenia zginęły dwie osoby:

  • 29-letnia mieszkanka Tworoga, która podróżowała Audi,
  • kierujący Toyotą, 37-letni mieszkaniec Zabrza.

Do szpitala trafiły pasażerki pojazdów. Były przytomne. To dziewczynki w wieku 5 i 11 lat, które podróżowały Audi z 29-latką, która poniosła śmierć, oraz 38-letnia pasażerka Toyoty, która jechała z kierowcą, który również zginął w wypadku.

Na miejscu trwają czynności policjantów, które nadzoruje prokurator.

- Droga w tym miejscu może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin - ostrzegają policjanci z Tarnowskich Gór.
KWK Murcki Staszic

Może Cię zainteresować:

Śmiertelny wypadek w kopalni KWK Murcki-Staszic w Katowicach. Nie żyje górnik przygnieciony bryłą kamienia

Autor: Katarzyna Pachelska

22/06/2026

Marklowice. Śmiertelny wypadek przy ulicy Wyzwolenia. Dachowanie kabrioletu. 9 czerwca 2026

Może Cię zainteresować:

Tragiczny finał nocnej przejażdżki kabrioletem. Nie żyje młoda kobieta

Autor: Robert Lechowski

09/06/2026

Szyb Kopernik

Może Cię zainteresować:

Zmarł górnik przysypany w kopalni Eko-Plus w Bytomiu

Autor: Daniel Lekszycki

18/06/2026

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon
Reklama