W Gliwicach padła „szóstka" w Lotto. Na Śląsku mamy kolejnego milionera

Na Śląsku mamy jednego milionera więcej. W Gliwicach w sobotę, 12 listopada padła główna wygrana w loterii Lotto. Ktoś miał niezłego farta.

Kolektura LOTTO

W listopadzie padły już łącznie cztery główne wygrane w Lotto Plus o wartości 1 000 000 zł każda. Ostatnie wygrane odnotowano w Wałbrzychu (10 listopada) i Gliwicach (12 listopada).

Zakład pierwszej wspomnianej wyżej wygranej kupiono w wałbrzyskim punkcie LOTTO przy
ul. Wieniawskiego 70. Nowy Lottomilioner zaufał swojemu szczęściu i zagrał na chybił trafił. Oto sześć liczb, które wylosowano 10 listopada: 3, 6, 26, 33, 42, 43.

Druga „szóstka” w Lotto Plus została odnotowana 12 listopada w Gliwicach. Posiadacz kuponu wartego milion złotych zagrał na chybił trafił w kolekturze przy ul. Czwartaków 16. Liczby, które zostały wylosowane w minioną sobotę i przyniosły wielką wygraną jednemu z graczy to: 2, 10, 30, 34, 37, 44.

Milionerzy z Lotto w woj. śląskim. W tym roku już wygrywano w tych miastach:

Milioner z Gliwic to kolejny szczęśliwiec, który wygrał ogromne pieniądze w loterii Lotto. Latem główne wygrane padły w Częstochowie oraz Czeladzi, gdzie gracze również wzbogacili się po milion złotych. Milion wygrał też pod koniec czerwca mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju.

Punkt Lotto

Może Cię zainteresować:

Dwie „szóstki" w jednym losowaniu LOTTO. Główne wygrane padły w województwie śląskim

Autor: Redakcja

11/07/2022

Lotto

Może Cię zainteresować:

Główna wygrana w Lotto Plus padła w Jastrzębiu-Zdroju. Na Śląsku mamy kolejnego milionera

Autor: Redakcja

29/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon