Wypadek na A4. Zderzyły się aż trzy samochody ciężarowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 29 sierpnia 2022 r. na 286. kilometrze A4, nieopodal zjazdu z autostrady na Strzelce Opolskie. Jeden z kierowców samochodu ciężarowego najechał na tył naczepy innego pojazdu, a ten na kolejnego. Trzy osoby zostało przetransportowane do szpitala. Droga została całkowicie zablokowana.

Uwaga wypadek

Do wypadku na 286. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia, na wysokości Rudzińca, doszło w poniedziałek, 29 sierpnia 2022 roku. Około godziny 8:30 doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Jeden z pojazdów najechał na tył naczepy pojazdu jadącego przed nim, a ten z kolei najechał na tył poprzedzającego.

- W wyniku wypadku trzy osoby zostały przetransportowane do okolicznego szpitala. Stan ich zdrowia aktualnie nie jest jeszcze znany - wyjaśnia dyżurny z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach.

Droga została całkowicie zablokowana, utrudnienia potrwają do około godziny 13. Służby, które przybyły na miejsce wyznaczyły objazd w kierunku węzła Kleszczów na DK nr 88 oraz węzła Łany na DK nr 40.

Jeden z pojazdów został poważnie uszkodzony, trwa sprzątanie jezdni i oczekiwanie na holownik, który ściągnie z drogi łącznie dwie uszkodzone ciężarówki.

Zalane ulice w Sosnowci

Może Cię zainteresować:

Gwałtowne ulewy nad Zagłębiem. Zalane posesje, przejścia dla pieszych i jezdnie

Autor: Martyna Urban

29/08/2022

Helikopter policyjny Katowice 8

Może Cię zainteresować:

Policyjny śmigłowiec Bell 407GXi lata nad Katowicami. Ma zamontowane głowice optoelektroniczne i szperacze

Autor: Katarzyna Pachelska

29/08/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon