Będzie dużo ognia, dymu i ciężkiej muzyki! Rammstein wraca na Stadion Śląski

Po czterech latach Stadion Śląski znów zadrży w posadach. Będzie dużo ognia, dymu i ciężkiej muzyki. Do Kotła Czarownic wraca Rammstein!

fot. FB/Stadion Śląski
Rammstein na Stadionie Śląskim

Rammstein wystąpił na Stadionie Śląskim w lipcu 2019 r. Były to ponad dwie godziny niesamowitego show. Fani niemieckiego tanz metalu mogą się już szykować na kolejny taki występ. W przyszłym roku zespół wyrusza na Europe Stadium Tour.

Rammstein na Stadionie Śląskim – 30 lipca 2023 r.

Na trasie niemieckiej grupy znalazły się m.in. Olympiastadion w Berlinie, Stade de France w Paryżu czy Estadio Cívitas Metropolitano w Madrycie. Nie mogło tam zabraknąć Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Rammstein wystąpi w Kotle Czarownic 30 lipca 2023 r. Będzie to przedostatni koncert na przyszłorocznej trasie.

Bilety będzie można kupić już za kilka dni. Najpierw w przedsprzedaży dla członków fanclubu Rammstein LIFAD. Będą oni mieli możliwość zakupu biletów od wtorku, 6 września 2022 r, od godz. 10:00 do środy, 7 września 2022 r, do godz. 10:00. Każdy członek fanclubu zespołu może kupić maksymalnie dwa bilety na koncert w przedsprzedaży.

Ponieważ istnieje tylko ograniczona alokacja dla LIFAD w każdym mieście, nie możemy zagwarantować, że każdy członek otrzyma bilety w przedsprzedaży – informują organizatorzy koncertu.

Bilety na koncert Rammstein na Stadionie Śląskim od 8 września 2022 r. Będą spersonalizowane

Sprzedaż ogólna biletów rozpocznie się w czwartek, 8 września 2022 r., o godz. 10.00 na stronie livenation.pl. Bilety na koncert w Polsce będą spersonalizowane – czyli każdy bilet będzie przypisany do osoby na niej wymienionej, a ich przekazywanie jest zabronione (czyli „koniki” tym razem nie zarobią).

Ta szczególna i świadoma regulacja przedsprzedaży ma dać jak największej liczbie widzów szansę na zakup biletów po uczciwych i niewygórowanych cenach – podkreślają organizatorzy.

W sprzedaży ogólnej jeden klient będzie mógł kupić maksymalnie cztery bilety.

Dawid Podsiadło koncert Chorzów

Może Cię zainteresować:

5 niezapomnianych momentów koncertu Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim

Autor: Katarzyna Pachelska

27/06/2022

The Rolling Stones stadion slaski

Może Cię zainteresować:

Władimir Putin pozbawił nas koncertu The Rolling Stones na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Autor: Patryk Osadnik

15/03/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon