Organizatorzy FEST Festivalu 2023 obiecali uczestnikom tańsze bilety. Coś poszło nie tak. Teraz proponują kody rabatowe

W poniedziałek, 22 sierpnia w samo południe wystartowała sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję FEST Festivalu. Według zapowiedzi organizatorów bilety dla tegorocznych festiwalowiczów miały kosztować 499 zł. Niestety przez ponad 24 godziny nie było możliwości zakupienia wejściówki taniej niż 539 zł.

FEST

Oficjalna sprzedaż biletów - fan tixów na FEST Festival 2023 wystartowała 22 sierpnia o godzinie 12. Tegoroczni festiwalowicze w piątek, 19 sierpnia zostali zapewnieni, że specjalnie dla nich, w podziękowaniu za udział w wydarzeniu wejściówki będą tańsze, początkowo cena miała wynieść 499 zł. Festiwalowicze mieli otrzymać specjalny link do tańszych biletów.

- Zdobądź swój karnet na festiwal w najniższej cenie tylko przez 48 godzin! - zapowiadali organizatorzy.

Bilety droższe o 70 zł od zapowiadanych kwot

Sprzedaż ruszyła zgodnie z zapowiedzią w samo południe. Niestety tegoroczni festiwalowicze nie otrzymali zapowiadanego linku do zakupienia wejściówek w tańszej cenie.

- Bilety miały kosztować 499 zł tak jak pisaliście w mailu. Cena na Going 539. Do tego jeszcze opłata serwisowa od każdego biletu niecałe 30 zł - skomentował jeden z internautów.

Pod postem z aktualnymi cenami, których sprzedaż w okazyjnej cenie miała potrwać do godziny 12 24 sierpnia, wysypała się lawina negatywnych komentarzy. Festiwalowicze wytykali brak profesjonalizmu organizatorowi, którzy jeszcze w piątek, 19 sierpnia obiecywali bilety w cenie 499 zł. Cena za 5-dniowy bilet na 2023 rok wyniosła ostatecznie 568.65 zł z wliczoną opłatą serwisową.

Organizatorzy przepraszają za problemy techniczne

We wtorek, 23 sierpnia przed godziną 21 (czyli z prawie 33-godzinnym opóźnieniem) organizator rozesłał maila z linkiem umożliwiającym zakup biletów fan tix w promocyjnej cenie 499 zł. Jednak sprzedaż biletów w tańszej cenie nie została wydłużona, akcja trwać będzie do godziny 12, 24 sierpnia.

- Jednocześnie chcemy Was przeprosić za zwłokę, która była spowodowana problemami technicznymi. (...) Osoby, które kupiły bilety FAN TIX w standardowej cenie oraz są zapisane do newslettera, otrzymają w najbliższych dniach kod rabatowy, do wykorzystania na najbliższe wydarzenia Follow The Step - podsumowali organizatorzy.

Takie rozwiązanie nie zadowoliło wszystkich festiwalowiczów, którzy w znacznej części zakupili fan tixy w cenie 539 zł. - Co z osobami które już kupiły bilety w obecnej cenie? Jest to nie fair, bo mieliśmy dostać linka od razu, niektórzy kupili a teraz znowu są poszkodowani bo jednak bilety nie są w najniższej cenie. Zwrócicie różnicę w cenie czy jakie macie rozwiązanie tego błędu? - podsumowała internautka.

Dla wyjaśnienia, firma Follow The Step organizuje takie wydarzenia jak: Wisłoujście, World Wide Warsaw, Undercity Festival oraz FEST Festival. W tym roku podjęła się także organizacji wydarzenia On Air na warszawskim Bemowie.

FEST Festival

Może Cię zainteresować:

Pierwsze zapowiedzi FEST Festivalu w 2023 roku. Tym razem będzie to 5 dni koncertów

Autor: Martyna Urban

16/08/2022

Platforma nie dla osób niepełnosprawnych1

Może Cię zainteresować:

FEST Festival nie przystosowany do osób niepełnosprawnych. "Hitem jest platforma dla OzN bez podjazdu"

Autor: Martyna Urban

17/08/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pożar Tychy

Mama Marcina zginęła w płonącym mieszkaniu. Apel o pomoc

Vito Bambino wystąpi na FEST Festivalu

Vito Bambino kolejną gwiazdą FEST Festivalu. Tauzen lubi to

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Pomoc Ukrainie

Bieruń wspiera miasto partnerskie

Śląskie dla Ukrainy

Rusza baza noclegowa dla Ukraińców

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców