Ciężarówka Coca-Coli wkrótce wyruszy w trasę. W tym roku odwiedzi tylko jedno miasto na Śląsku

Jak co roku Coca-Cola ogłosiła przebieg świątecznej trasy. W tym roku spółka wybrała dziesięć miast na mapie polski, które odwiedzi ciężarówka Coca-Coli. Inicjatorzy wydarzenia ujawnili dziewięć lokalizacji, natomiast dziesiąta zostanie wybrana w głosowaniu przez społeczeństwo. Natomiast w naszym województwie ciężarówka pojawi się tylko w Rybniku.

Mat. prasowe
Coca Cola

Po przerwy spowodowanej pandemią COVID-19 powraca popularna grudniowa akcja Coca-Coli. Na oficjalnym fanpage'u marki pojawiła się informacja dotycząca przebiegu tegorocznej świątecznej trasy. "Tournée" po Polsce rozpocznie się na początku grudnia. Organizatorzy wydarzenia wybrali dziewięć miast, natomiast dziesiąte zostanie wyłonione w głosowaniu przeprowadzanym w aplikacji Coca-Coli.

Świąteczna trasa Coca Coli 2022:

  • 1 grudnia – Płock
  • 2 grudnia – Bydgoszcz
  • 3 grudnia – Gdański
  • 9 grudnia – Rybnik
  • 10 grudnia – Kraków
  • 11 grudnia – Kielce
  • 16 grudnia – Łódź
  • 17 grudnia – Poznań
  • 18 grudnia – Ostrów Wielkopolski

Świąteczna ciężarówka zawita do Rybnika w piątek, 9 grudnia, gdzie wówczas na rynku będzie odbywać się świąteczny jarmark. Marka poinformowała, że dla odwiedzających wydarzenie przygotowano możliwość spotkania z Mikołajem i zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zdobyć w nich nagrody.

Opcjonalne dziesiąte miasto na trasie

Oprócz tego w głosowaniu przeprowadzanym w aplikacji społeczność może wybrać dziesiąte - dodatkowe miasto. Na liście widnieją takie miasta jak: Włocławek, Inowrocław, Łowicz, Rzeszów, Sieradz, Sławno, Nysa, Koszalin, Gorzów Wielkopolski oraz Dzierżoniów. Na podstawie wyszczególnionej listy miast wiemy, że ciężarówka zawita tylko do jednego miasta w naszym województwie.

Obecnie w głosowaniu przodują: Inowrocław, Rzeszów oraz Łowicz. W celu oddania głosu nalezy zdobyć 100 punktów, grając w jedną z gier.

Wieża Eiffla powstaje w Rybniku

Może Cię zainteresować:

W Rybniku budują własną wieżę Eiffla. Bo tak chcieli mieszkańcy

Autor: Arkadiusz Nauka

06/07/2022

Archiwalne zdjęcia Rybnika przed II wojną światową

Może Cię zainteresować:

Rybnik przedwojenny, ale w kolorze! Barwy dodane archiwalnym zdjęciom ożywiają tamto miasto sprzed lat

Autor: Redakcja

23/05/2023

Billboardy Sosnowiec Rybnik

Może Cię zainteresować:

W Sosnowcu i Rybniku zakpili z nowych billboardów fundacji promującej pobożne życie małżeńskie

Autor: Redakcja

22/09/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon