Concentrix otwiera trzecią lokalizację w Polsce i tworzy setki nowych miejsc pracy

Concentrix, wiodący globalny dostawca rozwiązań i technologii customer experience (CX), otwiera swoją trzecią polską lokalizacji – w Katowicach.

Concentrix otwiera trzecią lokalizację w Polsce i tworzy setki nowych miejsc pracy

Amerykański koncern działa w Polsce od 2005 roku. Obecnie w biurach w Lublinie i Szczecinie zatrudnia ponad 1000 osób. Nowe biuro Concentrix w Katowicach, zlokalizowane w Global Office Park, zapewni ponad 200 nowych miejsc pracy. Nabór pracowników trwa od czerwca 2023 roku.

Pracownicy nowego biura w Katowicach będą przede wszystkim wspierać globalną linię lotniczą Ryanair. Concentrix prowadzi już aktywną rekrutację na wielojęzyczne stanowiska obsługi i wsparcia klienta, a nabór nowych pracowników rozpoczął się w czerwcu 2023 roku.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani kolejną inwestycją w Polsce. Jest ona świadectwem naszego dynamicznego rozwoju na tym kluczowym rynku. Założeniem funkcjonowania naszej firmy jest dbałość o pracowników i relacje z lokalną społecznością, co oczywiście związane jest z obszarem naszej specjalizacji, czyli budowaniem pozytywnych doświadczeń. Działamy z myślą o tym, aby wyróżniać się i być pracodawcą pierwszego wyboru. Nie możemy doczekać się powitania pełnych pasji i talentu ludzi, z którymi będziemy budować nowy polski zespół – mówi Paweł Puła, Senior Director Service Delivery w Concentrix.
Concentrix otwiera trzecią lokalizację w Polsce i tworzy setki nowych miejsc pracy

Siedzibą spółki w Katowicach będzie Global Office Park, kompleks biurowy przy ulicy Mickiewicza. Ten nowoczesny obiekt zapewnia szereg udogodnień dla pracowników, z restauracjami i kawiarniami, a także strefami relaksu na czele. Jego atutami są także lokalizacja w centrum miasta – w pobliżu dworca kolejowego i licznych przystanków komunikacji publicznej – oraz duża liczba miejsc parkingowych.

Dzięki różnorodnym stanowiskom jakie oferuje Concentrix zapewniamy szerokie możliwości budowania kariery dla osób, które chcą rozwijać się w międzynarodowej firmie, będącej liderem swojego rynku. Jesteśmy uznawani za pracodawcę elastycznego i zapewniającego bezpieczeństwo, który ma wiele do zaoferowania swoim pracownikom. Serdecznie zapraszam do współpracy – dodaje Paweł Puła.

Informacje o ofercie zatrudnienia w Concentrix dostępne są na stronie www. Osoby zainteresowane mogą również kontaktować się poprzez e-mail: careers@concentrix.com.

O Concentrix:

Jesteśmy Concentrix (Nasdaq: CNXC), wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań i technologii w zakresie obsługi klienta (CX). Każdego dnia projektujemy, budujemy i wdrażamy rozwiązania CX dla ponad 130 klientów z listy Fortune Global 500 i 125 klientów z nowych sektorów gospodarki. Niezależnie od tego, czy chodzi o konkretne rozwiązanie, czy o całą kompleksową obsługę, mamy wszystko pod kontrolą. Jesteśmy strategicznymi myślicielami, którzy projektują doświadczenia definiujące markę. Maniakami technologii, którzy tworzą inteligentniejsze rozwiązania. I ekspertami operacyjnymi, którzy zarządzają tym wszystkim i sprawiają, że działa to płynnie. W 40 krajach i na 6 kontynentach świadczymy usługi w kluczowych branżach: technologia i elektronika użytkowa; handel detaliczny, podróże i e-commerce; bankowość, usługi finansowe i ubezpieczenia; opieka zdrowotna; komunikacja i media; motoryzacja; oraz sektor energetyczny i publiczny. Odwiedź www.concentrix.com, aby dowiedzieć się więcej.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

MARIZA 10 MAR6215 zdjęcie główne

Mariza uznawana jest za największą sławę stylu fado

Kiedy rozpocząć przygotowania do sezonu grzewczego?

Kiedy rozpocząć przygotowania do sezonu grzewczego?

Przewrotna moda na lata 80. Śląskie Centrum Wolności i Solidarności mówi prawdę o tej dekadzie

Przewrotna moda na lata 80

Małopolska na weekend i na wakacje Miejsca warte odwiedzenia w górach nad jeziorem w otoczeniu natury

Małopolska na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Chcesz zobaczyć największe europejskie gwiazdy Królowej Sportu? Przyjdź na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023!

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023!

Udana Majówka 2023 Pomysły na rekordowo długi weekend majowy Sprawdźcie te fajne propozycje

Udana Majówka 2023. Pomysły na długi weekend majowy

Jakie zasłony do salonu wybrać w tym sezonie - proste wskazówki.

Jakie zasłony do salonu wybrać w tym sezonie