Concentrix otwiera trzecią lokalizację w Polsce i tworzy setki nowych miejsc pracy

Concentrix, wiodący globalny dostawca rozwiązań i technologii customer experience (CX), otwiera swoją trzecią polską lokalizacji – w Katowicach.

Concentrix otwiera trzecią lokalizację w Polsce i tworzy setki nowych miejsc pracy

Amerykański koncern działa w Polsce od 2005 roku. Obecnie w biurach w Lublinie i Szczecinie zatrudnia ponad 1000 osób. Nowe biuro Concentrix w Katowicach, zlokalizowane w Global Office Park, zapewni ponad 200 nowych miejsc pracy. Nabór pracowników trwa od czerwca 2023 roku.

Pracownicy nowego biura w Katowicach będą przede wszystkim wspierać globalną linię lotniczą Ryanair. Concentrix prowadzi już aktywną rekrutację na wielojęzyczne stanowiska obsługi i wsparcia klienta, a nabór nowych pracowników rozpoczął się w czerwcu 2023 roku.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani kolejną inwestycją w Polsce. Jest ona świadectwem naszego dynamicznego rozwoju na tym kluczowym rynku. Założeniem funkcjonowania naszej firmy jest dbałość o pracowników i relacje z lokalną społecznością, co oczywiście związane jest z obszarem naszej specjalizacji, czyli budowaniem pozytywnych doświadczeń. Działamy z myślą o tym, aby wyróżniać się i być pracodawcą pierwszego wyboru. Nie możemy doczekać się powitania pełnych pasji i talentu ludzi, z którymi będziemy budować nowy polski zespół – mówi Paweł Puła, Senior Director Service Delivery w Concentrix.
Concentrix otwiera trzecią lokalizację w Polsce i tworzy setki nowych miejsc pracy

Siedzibą spółki w Katowicach będzie Global Office Park, kompleks biurowy przy ulicy Mickiewicza. Ten nowoczesny obiekt zapewnia szereg udogodnień dla pracowników, z restauracjami i kawiarniami, a także strefami relaksu na czele. Jego atutami są także lokalizacja w centrum miasta – w pobliżu dworca kolejowego i licznych przystanków komunikacji publicznej – oraz duża liczba miejsc parkingowych.

Dzięki różnorodnym stanowiskom jakie oferuje Concentrix zapewniamy szerokie możliwości budowania kariery dla osób, które chcą rozwijać się w międzynarodowej firmie, będącej liderem swojego rynku. Jesteśmy uznawani za pracodawcę elastycznego i zapewniającego bezpieczeństwo, który ma wiele do zaoferowania swoim pracownikom. Serdecznie zapraszam do współpracy – dodaje Paweł Puła.

Informacje o ofercie zatrudnienia w Concentrix dostępne są na stronie www. Osoby zainteresowane mogą również kontaktować się poprzez e-mail: careers@concentrix.com.

O Concentrix:

Jesteśmy Concentrix (Nasdaq: CNXC), wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań i technologii w zakresie obsługi klienta (CX). Każdego dnia projektujemy, budujemy i wdrażamy rozwiązania CX dla ponad 130 klientów z listy Fortune Global 500 i 125 klientów z nowych sektorów gospodarki. Niezależnie od tego, czy chodzi o konkretne rozwiązanie, czy o całą kompleksową obsługę, mamy wszystko pod kontrolą. Jesteśmy strategicznymi myślicielami, którzy projektują doświadczenia definiujące markę. Maniakami technologii, którzy tworzą inteligentniejsze rozwiązania. I ekspertami operacyjnymi, którzy zarządzają tym wszystkim i sprawiają, że działa to płynnie. W 40 krajach i na 6 kontynentach świadczymy usługi w kluczowych branżach: technologia i elektronika użytkowa; handel detaliczny, podróże i e-commerce; bankowość, usługi finansowe i ubezpieczenia; opieka zdrowotna; komunikacja i media; motoryzacja; oraz sektor energetyczny i publiczny. Odwiedź www.concentrix.com, aby dowiedzieć się więcej.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon