Dachowanie na autostradzie A4 w Rudzie Śląskiej. Co zrobiła kierująca Fiatem Punto? Wszystko się nagrało [WIDEO]

Dramatycznie wyglądał wypadek na autostradzie A4 w Rudzie Śląskiej. Kierowca Fiata Punto zjechał na lewy pas ruchu też przed prawidłowo jadące Audi. Następnie odbił się od jednej i drugiej barierki. Dachował. Wszystko nagrała kamera innego kierowcy.

Autostrada a4 punto

Do tego wypadku na autostradzie A4 w Rudzie Śląskiej doszło już 15 lutego, ale dopiero teraz w sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia. Na filmie, jak na dłoni widać, że poszkodowany był jednocześnie sprawcą zdarzenia.

Fiat Punto jadący autostradą A4 w kierunku Katowic chce zmienić pas ruchu na lewy skrajny, żeby wyprzedzić jadący przed nim pojazd ciężarowy. Manewr jest jednak wykonany nieprawidłowo i fiat zajeżdża drogę kierowcy Audi TT. Dochodzi do kontaktu obu pojazdów. Punto wpada w barierkę po lewej stronie, następnie dachuje, w ten sposób pokonuje trzy pasy ruchu, żeby odbić się od barierki po stronie prawej i zatrzymać się na środku jezdni kołami do góry.

Wszystko wyglądało niezwykle dramatycznie, jednak jak poinformowali policjanci, nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierująca Fiatem Punto została ukarana mandatem karnym.

Autostrada A4

Może Cię zainteresować:

Autostrada A4 Katowice-Kraków ma być jeszcze droższa. Kolejny wniosek o podwyżkę cen

Autor: Patryk Osadnik

01/02/2023

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach. Dwóch kierowców skoczyło sobie do gardeł

Autor: Arkadiusz Nauka

17/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon