FEST Festival startuje już 9 sierpnia i oferuje karnety w promocyjnej cenie dla mieszkańców okolicznych osiedli

Już w przyszłym tygodniu - pomiędzy 9 a 13 sierpnia 2023 r. - w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja FEST Festivalu. W ciągu zaledwie 4 lat to wydarzenie stało się jednym z największych i najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Impreza przyciąga do centrum Górnego Śląska gwiazdy muzyki światowej i polskiej, nowych artystów, a przede wszystkim dziesiątki tysięcy fanów dobrej zabawy z całej Polski i z zagranicy.

FEST nie istnieje bez swojej lokalizacji – Parku Śląskiego w Chorzowie – który, jak mówią organizatorzy imprezy, jest idealną przestrzenią dla wydarzenia mającego ambicje, by zapraszać swoich uczestników do alternatywnej rzeczywistości.

- Celem tego wydarzenia jest dostarczenie radości wszystkim, dlatego podejmowane są wszelkie starania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, mając na uwadze przede wszystkim podniesienie komfortu mieszkańców osiedli sąsiadujących z Parkiem Śląskim - mówią organizatorzy FEST Festiwalu.

W związku z tym, okres, w którym zamknięte są kluczowe strefy Parku Śląskiego w czasie tegorocznego FEST Festiwalu zostanie maksymalnie skrócony. W tym roku chwilowe ograniczenia w ruchu będą miały miejsce pomiędzy 7 a 14 sierpnia, kiedy odbywa się festiwal oraz montaż i demontaż głównych elementów infrastruktury wydarzenia. Tym samym zostanie wydłużony czas, w którym możliwe jest swobodne poruszanie się głównymi arteriami Parku Śląskiego, Aleją Główną oraz Promenadą Generała Jerzego Ziętka, a także innymi kluczowymi alejami Parku.

Dodatkowo, organizatorzy przygotowali 4-dniowe karnety na FEST Festival w atrakcyjnej cenie - 499 zł. Specjalna zniżka dedykowana jest mieszkańcom dzielnic sąsiadujących z Parkiem Śląskim, którzy chcieliby dołączyć do wydarzenia.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie festfestival.pl w zakładce “FEST Sąsiedzi”, podając adres zamieszkania lub zameldowania wraz z kodem pocztowym. Promocja trwa tylko do 3 sierpnia.

Bilety na FEST Festival 2023 można kupić na stronie www.festfestival.pl gdzie znajdziemy też wszystkie niezbędne informacje.

Katowice tramwaj 01

Może Cię zainteresować:

Więcej tramwajów na koncerty Rammstein na Stadionie Śląskim. Bezpłatne autobusy na OFF Festiwal 2023

Autor: Katarzyna Pachelska

26/07/2023

Ing bank slaski katowice

Może Cię zainteresować:

Że co? Bank przenocuje uczestników Fest Festiwalu. Za friko. Trzeba wziąć udział w konkursie. To akcja pt. "nocoBanko"

Autor: Katarzyna Pachelska

23/07/2023

FEST Festival 2023

Może Cię zainteresować:

Fest Festival w Parku Śląskim sprawił, że noclegi w okolicy są droższe niż wakacje na Mauritiusie. 14 tysięcy za 4 noce

Autor: Martyna Urban

11/07/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon