FEST Festival startuje już 9 sierpnia i oferuje karnety w promocyjnej cenie dla mieszkańców okolicznych osiedli

Już w przyszłym tygodniu - pomiędzy 9 a 13 sierpnia 2023 r. - w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja FEST Festivalu. W ciągu zaledwie 4 lat to wydarzenie stało się jednym z największych i najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Impreza przyciąga do centrum Górnego Śląska gwiazdy muzyki światowej i polskiej, nowych artystów, a przede wszystkim dziesiątki tysięcy fanów dobrej zabawy z całej Polski i z zagranicy.

FEST nie istnieje bez swojej lokalizacji – Parku Śląskiego w Chorzowie – który, jak mówią organizatorzy imprezy, jest idealną przestrzenią dla wydarzenia mającego ambicje, by zapraszać swoich uczestników do alternatywnej rzeczywistości.

- Celem tego wydarzenia jest dostarczenie radości wszystkim, dlatego podejmowane są wszelkie starania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, mając na uwadze przede wszystkim podniesienie komfortu mieszkańców osiedli sąsiadujących z Parkiem Śląskim - mówią organizatorzy FEST Festiwalu.

W związku z tym, okres, w którym zamknięte są kluczowe strefy Parku Śląskiego w czasie tegorocznego FEST Festiwalu zostanie maksymalnie skrócony. W tym roku chwilowe ograniczenia w ruchu będą miały miejsce pomiędzy 7 a 14 sierpnia, kiedy odbywa się festiwal oraz montaż i demontaż głównych elementów infrastruktury wydarzenia. Tym samym zostanie wydłużony czas, w którym możliwe jest swobodne poruszanie się głównymi arteriami Parku Śląskiego, Aleją Główną oraz Promenadą Generała Jerzego Ziętka, a także innymi kluczowymi alejami Parku.

Dodatkowo, organizatorzy przygotowali 4-dniowe karnety na FEST Festival w atrakcyjnej cenie - 499 zł. Specjalna zniżka dedykowana jest mieszkańcom dzielnic sąsiadujących z Parkiem Śląskim, którzy chcieliby dołączyć do wydarzenia.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie festfestival.pl w zakładce “FEST Sąsiedzi”, podając adres zamieszkania lub zameldowania wraz z kodem pocztowym. Promocja trwa tylko do 3 sierpnia.

Bilety na FEST Festival 2023 można kupić na stronie www.festfestival.pl gdzie znajdziemy też wszystkie niezbędne informacje.

Katowice tramwaj 01

Może Cię zainteresować:

Więcej tramwajów na koncerty Rammstein na Stadionie Śląskim. Bezpłatne autobusy na OFF Festiwal 2023

Autor: Katarzyna Pachelska

26/07/2023

Ing bank slaski katowice

Może Cię zainteresować:

Że co? Bank przenocuje uczestników Fest Festiwalu. Za friko. Trzeba wziąć udział w konkursie. To akcja pt. "nocoBanko"

Autor: Katarzyna Pachelska

23/07/2023

FEST Festival 2023

Może Cię zainteresować:

Fest Festival w Parku Śląskim sprawił, że noclegi w okolicy są droższe niż wakacje na Mauritiusie. 14 tysięcy za 4 noce

Autor: Martyna Urban

11/07/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

TNM

7 najlepszych festiwali muzycznych tego lata na Śląsku

Festiwal jazz świętochłowice

Świętochłowice zapraszają na festiwal "No Woman No Jazz"

"Tonia" w reżyserii Marcina Bortkiewicza dziś w nowobytomskiej "Patrii"

Brak planów na wieczór? Może do "Patrii"?

Rahim i Fokus

Paktofonika wraca do Spodka na "Kosmiczny koncert"

Świerklaniec dożynki

Rozrywkowy ŚLĄZAG na pierwszy weekend września 2022

Wojciech Kilar

Muzyczny maraton na 90. rocznicę urodzin Wojciecha Kilara

Weltmajstry

"Weltmajstry" Rokity na scenie katowickiego Korezu