Że co? Bank przenocuje uczestników Fest Festiwalu. Za friko. Trzeba wziąć udział w konkursie. To akcja pt. "nocoBanko"

Fest Festiwal w Parku Śląskim wyrósł na jedną z największych plenerowych imprez w Polsce. Do Chorzowa zjadą dziesiątki głodnych zabawy ludzi. Ale jest spory problem z noclegami dla nich wszystkich, ceny pokojów hotelowych i mieszkań skoczyły w górę jak polska inflacja. Ale jest na to rada. Bank ING, który ma centralę w świetnie skomunikowanym z Chorzowem miejscu w Katowicach organizuje akcję "nocoBanko".

Ing bank slaski katowice

Fest Festiwal 2023 odbędzie się od 9 do 13 sierpnia w Parku Śląskim. Wystąpią tu m.in. The Chemical Brothers, Kasabian, Peggy Gou i dziesiątki innych artystów i zespołów z zagranicy i z Polski. Chorzów i sąsiednie miasta odwiedzi w tym czasie około 50 tysięcy osób - i to przede wszystkim spoza naszego regionu.

Już są duże problemy z wynajęciem noclegu nie za miliony monet. Pisaliśmy o tym: Fest Festival w Parku Śląskim sprawił, że noclegi w okolicy są droższe niż wakacje na Mauritiusie. 14 tysięcy za 4 noce

Jednak jest na to rada. ING Bank Śląski wystartował z akcją "nocoBanko".

"NocoBanko" za darmo w centrali ING przy Chorzowskiej

Na czas trwania FEST Festival 2023 katowicka centrala ING Banku Śląskiego przy ul. Chorzowskiej przyjmie do swoich przestrzeni festiwalowiczów. Aby zdobyć nocleg, osoby zainteresowane mogą wziąć udział w konkursie nocoBanko na profilu ING Banku Śląskiego na Facebooku. Konkurs trwa od 21 do 31 lipca 2023.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie o sen, który może przyśnić się podczas nocy spędzonej w przestrzeniach ING w Katowicach podczas FEST Festival. Nagrodzonych zostanie 12 najbardziej kreatywnych odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają miejsca noclegowe dla siebie i osoby towarzyszącej w siedzibie banku w Katowicach oraz karnety dla 2 osób na FEST Festival.

I nie, nie będą to miejsca na podłodze w holu banku. Zwycięzcy konkursu przenocują w pokojach wieloosobowych, które mają zaplecze sanitarne. Każdy uczestnik nocoBanka otrzyma też swoją szafkę oraz niespodziankowy starter, w którym znajdzie się torba, ręczniki oraz podstawowy zestaw do higieny. Zwycięzcy będą mieli zagwarantowaną również opiekę medyczną oraz śniadania i kawę, które pozwolą zebrać siły po festiwalowej nocy.

- Poprzez organizację tak unikatowego wydarzenia jak nocoBanko pokazujemy, że jesteśmy marką otwartą, autentyczną i odważną. Chcemy żeby nasi klienci poczuli, że naprawdę jesteśmy blisko nich i odpowiadamy na ich realne potrzeby. Wspieramy ich na co dzień i towarzyszymy w różnych życiowych aktywnościach. W związku z tym, że wielu z nich szuka noclegu w trakcie festiwalu FEST, którego jesteśmy partnerem, zapraszamy ich do swoich przestrzeni w Katowicach i zapewniamy, że poczują się u nas komfortowo - mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Wsparcie banku dla FEST Festival nie jest przypadkowe – ING Bank Śląski pochodzi właśnie z Katowic, dlatego od zawsze stara się wspierać lokalne inicjatywy. W tym roku bank po raz kolejny został oficjalnym sponsorem festiwalu.

Niezbędnik Festiwalowicza w apce Moje ING

Dla wszystkich festiwalowiczów ING przygotował także Niezbędnik Festiwalowicza w aplikacji Moje ING, w którym znajdą oni między innymi: możliwość zakupu biletu na komunikację miejską za pośrednictwem telefonu, kody rabatowe do ogarnięcia festiwalowej stylówki, wirtualną kartę czy funkcję przelewów na telefon, która pomoże rozliczyć się ze znajomymi.

Konkurs nocoBanko organizowany jest w dniach 21-31 lipca. Więcej informacji na temat konkursu oraz pełen regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej ING pod adresem: www.ing.pl/fest.

Nothing but thieves zuzasosnowska FF22 37 2 1

Może Cię zainteresować:

FEST Festival po raz 4. sprawi, że serce Śląska zabije mocniej

Autor: Tekst sponsorowany

27/06/2023

Rammstein

Może Cię zainteresować:

Jest pierwszy efekt koncertów Rammsteina na Stadionie Śląskim: kosmiczne ceny hoteli. 2000 zł za noc w Bytomiu

Autor: Patryk Osadnik

19/06/2023

Sanah mural katowice 04

Może Cię zainteresować:

Mural promujący koncert sanah na Stadionie Śląskim powstał w Katowicach. Zaprojektował go światowej sławy artysta Rafał Olbiński

Autor: Katarzyna Pachelska

06/07/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon