Organizacja studencka organizuje 6 czerwca konferencję gamingową w Katowicach - Gaming Insights by Paneuropa. Wstęp wolny

6 czerwca 2024 r. (czwartek) w Katowicach odbędzie się Konferencja Gaming Insights, będąca częścią Central Europe Gamedev & E-careers Festival (6-7 czerwca). Na wydarzenie zaprasza Organizacja Studencka PANEUROPA. Dobra informacja - wstęp jest wolny.

Pixabay
Gra komputer pixabay

Gaming Insights to konferencja tworzona przez Organizację Studencką PANEUROPA. Uczestnicy będą mogli zagłębić się w tajniki branży gamingowej oraz odkryć jej bogate możliwości zawodowe. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

- Jeśli marzycie o karierze w branży gamingowej to “Gaming Insights” jest wydarzeniem dla Was. To tutaj poznacie możliwości zarobkowe w e-sporcie i produkcji gier. Dowiecie się również jak wejść na ten rynek oraz nauczycie się tworzyć innowacyjne produkty. Czeka Was mnóstwo rozrywki! - zachęcają organizatorzy projektu.

Czego można się spodziewać?

  • Wystąpień doświadczonych prelegentów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i udzielą wskazówek na temat budowania kariery w branży

  • Spotkań ze znanymi twórcami, projektantami, programistami i ekspertami w dziedzinie gier

  • Interaktywnych warsztatów, gdzie będzie można aktywnie uczestniczyć w praktycznych ćwiczeniach i dyskusjach grupowych

Podczas Gaming Insights prelekcje poprowadzą:

  • Dr Izabela Mrochen z MultiAccess Centre“Dostępność cyfrowa w grach”

  • Natalia Czul z The Farm 51 Group SA “CV szyte na gamedevową miarę – czyli czego nie może zabraknąć w Twoim CV, jeżeli szukasz praktyk lub pierwszej pracy w branży gier komputerowych”

  • Dominika Stala z The Farm 51 Group SA “Designerem być (albo nie być); oto jest pytanie - czyli kilka słów o tym, jak przygotować się do pracy Game Designera, a także o wyzwaniach, które czekają na Ciebie w tym zawodzie”

  • Artur Szymała z Bad Bones “Adaptacja komiksu Thorgal na grę fabularną”

Central Europe Gamedev & E-Careers Festival to dwa dni w Katowicach

CEGEF to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się 6 i 7 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To konferencja poświęcona gamingowi i branżom
pokrewnym w Europie Środkowo-Wschodniej.
Podczas festiwalu będzie okazja by poznać sposoby rozwijania kariery zawodowej w obszarze branży gamingowej, ze szczególnym naciskiem na gamedev, gaming i e-sport. Nie zabraknie wydarzeń takich jak hackathon w grze Roblox, warsztaty w ramach Strefy Wiedzy, wystąpienia ekspertów, jak również finałów ogólnopolskich turniejów e-sportowych. Wstęp jest wolny. Więcej: cegef.pl

Organizacja Studencka PANEUROPA:

Paneuropa to grupa otwartych na świat i ambitnych studentów, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań. Od 2000 roku z pasją zrealizowali ponad 120 projektów, zarówno biznesowych, jak i związanych z ich indywidualnymi zainteresowaniami.

Interesujesz się Śląskiem i Zagłębiem? Zapisz się i bądź na bieżąco - https://www.slazag.pl/newsletter

Dom bezpieczny kwk promes 10

Może Cię zainteresować:

Dom odporny na atak zombie od Roberta Koniecznego. Coś dla tych, którzy za bardzo przejmują się scenami z serialu "The Last of Us"

Autor: Katarzyna Pachelska

13/03/2023

Zus cie kocha

Może Cię zainteresować:

Czy demografia położy system emerytalny? ZUS uspokaja i radzi… pracować dłużej: "Każdy rok 8-10 proc. więcej"

Autor: Michał Wroński

17/05/2024

Wizualizacja hub gamingowy katowice

Może Cię zainteresować:

Powstaje katowicki Hub gamingowo-technologiczny. Miasto ogłosiło przetarg na roboty budowlane

Autor: Redakcja

09/04/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon