Po kolejnych dawkach "preparatu" będą nam wszczepiać czipy - ostrzega prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech

Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich, stojący na czele ruchu społecznego Polska Jest Jedna, zapalony antyszczepionkowiec sporządził wideoodezwę do narodu w swojej Telewizji Prawdy. Według niego, rządzący już się przygotowują, by każdemu wszczepiać czip, implant podskórny, pozwalający kontrolować ludzi.

Screen Telewizja Prawdy
Rafał Piech

42-letni Rafał Piech jest od 2014 roku prezydentem Siemianowic Śląskich. Zasłynął z zawierzenia miasta "menedżerce Maryi". W czasie pandemii COVID-19 otwarcie występował przeciwko szczepieniom.

Po dawkach preparatu przyjdzie czas na chip dla każdego

Teraz przekonuje w najnowszym odcinku swojej pogadanki w Telewizji Prawdy, że kolejne - trzecia i czwarta - dawki szczepionki przeciwko COVID-19, nazywanej przez niego "preparatem" mają nas przygotować do kolejnego etapu inwigilacji - czyli wszczepiania w prawą rękę chipa, implanta podskórnego, dzięki któremu rządzący będą mieć kontrolę nad tym, co czujemy i myślimy.

By dowieść swej teorii, Rafał Piech zamieścił fragment wypowiedzi Yuvala Noaha Harariego, izraelskiego historyka, filozofa, autora książek "Sapiens" i "Homo Deus" z Athens Democracy Forum poświęconego skutkom epidemii COVID-19. Harrari ostrzega w niej, że w czasie epidemii COVID-19 inwigilacja zaczęła wchodzić pod skórę. Dla celów walki z epidemią nawet w demokracjach ludzie zgadzali się na kontrolowanie ich ciała, np. pozwalając na mierzenie temperatury w publicznych przestrzeniach. - Świat "hakuje" ludzkie istoty. Dwie wielkie rewolucje, informacyjna i w naukach biologicznych, były oddzielone, ale niedługo się połączą, dzięki, moim zdaniem, czujnikowi biometrycznemu. To duże zagrożenie dla ludzi - uważa Yuval Noah Harari.

- Kiedyś podskórny czip był melodią przyszłości, tymczasem już stał się realny - uważa Rafał Piech.

Centrum Pieniądza NBP już promuje czip i pisze o znaku bestii

Prezydent Siemianowic Śląskich pokazuje też, że chipami już chwalą się instytucje państwowe, jak Narodowy Bank Polski, którego Centrum Pieniądza informuje, że jego kolekcja wzbogaciła się o nowy eksponat - płatniczy implant podskórny, za pomocą którego można płacić za zakupy w sklepie czy innej placówce. Piech cytuje opis nowego eksponatu Centrum Pieniądza, w którym nieznany autor odwołuje się do Apokalipsy św. Jana, mówiącej o znaku bestii, bez którego (umieszczonego na czole albo na ręce) nikt nie będzie mógł kupować ani sprzedawać, ale jednocześnie przekonuje, że implanty, stosowane przecież już w medycynie od dawna, są bezpieczne dla organizmu ludzkiego.

- Jestem zszokowany - mówi Piech. - Oni to już wiedzą i oczywiście dementują. Jeszcze tylko trzy, cztery dawki tego preparatu, który przecież już był dużo wcześniej przygotowany, bo przecież nie da się przygotować preparatu w 7,8 miesięcy, to jest po prostu niemożliwe. To już było przygotowane dużo wcześniej i tylko czekało na odpowiedni moment, kiedy pojawi się ten wirus w laboratorium. Jak trzecia, czwarta dawka będzie zaaplikowana, to wtedy pojawi się czip podskórny. On już jest gotowy. Dzisiaj nas tylko przygotowują, oswajają z tym, że za chwilę pojawi się genialne urządzenie, którym zapłacisz, otworzysz drzwi, który zbada ci ciśnienie, zaalarmuje pogotowie jeśli będziesz miał stan przedzawałowy - przekonuje prezydent Siemianowic Śląskich.

Na koniec wideoodezwy na ekranie wyświetla się numer konta bankowego Stowarzyszenia Polska Jest Jedna i prośba o wsparcie. Może wkrótce będzie można wpłacać datki czipem.

Siemianowice Śląskie

Może Cię zainteresować:

Siemianowice Śląskie świętują 90-lecie istnienia. Do roku 2050 miasto straci 1/3 ludności

Autor: Michał Wroński

15/06/2022

Prof. Jerzy Jaroszewicz

Może Cię zainteresować:

Prof. Jerzy Jaroszewicz: Pandemia się nie skończyła. COVID-19 jest i zostanie z nami na długo

Autor: Patryk Osadnik

06/04/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Michał Pierończyk

Kim jest Michał Pierończyk, zwycięzca I tury wyborów?

IMGW ostrzega przed burzami

Dziś burze z gradem! IMGW wydał ostrzeżenie

Arkadiusz Chęciński prezesem zarządu TAK! Dla Polski

Arkadiusz Chęciński na czele Stowarzyszenia Tak! Dla Polski

Wzrost opłat za żłobek

Rosną ceny za żłobek

Grzegorz Długi

Konkubinat czy małżeństwo? Paweł Kukiz i PiS

Mirosław Suchoń

Minister Czarnek znów serwuje polityczny nadzór nad edukacją

Zjazd Krystyn 2022

Portret Krystyny Bochenek odsłonięto w Senacie RP