Sanah rozdawała hot-dogi w Parku Śląskim. Ciekawa promocja przed koncertem na stadionie

6 grudnia rozpoczęła się sprzedaż biletów na stadionowe koncerty sanah. Artystka dzień wcześniej zapowiedziała promocję swojej trasy w Parku Śląskim. Zuzanna Jurczak (Grabowska od lipca 2023 roku) pojawiła się przed neonem o godzinie 15. W ramach promocji rozdawała hot-dogi swoim fanom.

W piątek, 2 grudnia sanah opublikowała najnowszy teledysk pn. "Najlepszy dzień w moim życiu". Klip został nakręcony na dwóch stadionach: Śląskim oraz Polsat Plus Arena Gdańsk. Utwór był zapowiedzią najnowszej trasy koncertowej artystki, która odbędzie się w sierpniu i wrześniu 2023 roku.

- Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!! - poinformowała sanah na mediach społecznościowych.

Koncert na Stadionie Śląskim odbędzie się 15 sierpnia (dwa dni po zakończeniu FEST Festivalu), a w Gdańsku 8 września. Sprzedaż biletów ruszyła w Mikołajki. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 99 zł (miejsca siedzące na trybunach, kat. IV), a kończą na kwocie 269 zł (miejsce siedzące na trybunach, kat. I). Obecnie wyprzedane zostały najtańsze bilety.

Sanah sprzedawała hot-dogi w Parku Śląskim

5 grudnia o godzinie 18:00 sanah zapowiedziała w mediach społecznościowych swoją wizytę w Parku Śląskim. W grafice pojawiła się lokalizacja - neon oraz hot-dogi. Zgodnie z informacją 6 grudnia przed godziną 14:00 przy neonowym napisie "Park Śląski" stanął food truck promujący najnowszą trasę sanah "Uczta nad ucztami". Fani, którzy ustawili się w kolejce mogli zakupić hot-dogi.

Około godziny 15 (z pół godzinnym opóźnieniem) na miejscu pojawiła się sanah, która przywitała się z fanami i podziękowała za cierpliwość. W końcu artystka zaczęła sprzedaż hot-dogów. Zuzannie Grabowskiej (Jurczak) przypadło lanie sosów.

Sanah w międzyczasie rozmawiała ze swoimi fanami, a wybranym rozdawała darmowe bilety na koncert na Stadionie Śląskim. Część z nich robiła sobie zdjęcia z artystką. W kolejce do artystki ustawiło się około setki osób. Artystka zapowiedziała, że jej wizyta w Parku Śląskim potrwa do godziny 18:00.

Teledysk na stadionach zapowiedział trasę

2 grudnia sanah zaskoczyła fanów niespodziewaną premierą swojego utworu. "Najlepszy dzień w moim życiu" został opublikowany tydzień po premierze krążka "Poezyje", w którym zaśpiewała dziewięć wierszy znanych polskich poetów. Teledysk został nakręcony na podobieństwo utworu Kate Bush "Wuthering Heights".

Artystka śpiewa w nim o ucieleśnieniu swoim marzeń, którym był występ przed szerokim gronem publiczności. Sanah opowiada o życiu, które przecieka jej przez palce. Pomimo ważnych etapów w życiu, jak zakończenie ścieżki edukacyjnej i wzięcie ślubu (który odbył się w lipcu 2022 roku) ona dalej czeka na ten jedyny dzień.

Sanah Fest

Może Cię zainteresować:

Sanah zapowiedziała nową trasę koncertową. Jeden z dwóch występów odbędzie się na Śląsku

Autor: Martyna Urban

04/12/2022

Sanah

Może Cię zainteresować:

Sanah z nowym teledyskiem "Najlepszy dzień w moim życiu". Wokalistka wystąpiła na Stadionie Śląskim

Autor: Martyna Urban

02/12/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon