Siła kobiet zaczyna się od rozmowy. Wizerunek kobiet w przestrzeni publicznej tematem spotkania w Teatrze Rozbark w Bytomiu 22 maja 2025 r.

- Porozmawiamy o sile wizerunku, stereotypach, autentyczności i wpływie kobiet w przestrzeni publicznej - zachęca do udziału w czwartkowym spotkaniu (22 maja 2025 r.) jego organizatorka Marta Cała-Sturzbecher. Dyskusja rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp jest wolny. Wśród zaproszonych gościń są polityczki, przedsiębiorczynie, społeczniczki, artystki.

Sila wizerunku bytom

- Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny, otwarty i bardzo mile widziany jest każdy, kto chce posłuchać, podzielić się refleksją lub po prostu pobyć w kobiecej (i nie tylko!) przestrzeni rozmowy - dodaje Marta Cała-Sturzbecher. - To nie będzie wykład ani akademia mądrości. To będzie żywa, szczera rozmowa kobiet, które na co dzień funkcjonują publicznie i zawodowo, mierząc się z oczekiwaniami, stereotypami i własnymi wyborami.

„Siła wizerunku, siła kobiet”,
Czwartek 22 maja 2025 r, godz. 18
Teatr Rozbark, ul. Kilara 29, Bytom
wstęp wolny

Podczas spotkania w Teatrze Rozbark uczestniczki porozmawiają o tym, jak wygląda wizerunek kobiet w przestrzeni publicznej dziś. I jak chcą, by wyglądał jutro.

Wśród zaproszonych gościń są:

  • polityczki,
  • przedsiębiorczynie,
  • społeczniczki,
  • artystki i twórczynie kultury,
  • dziennikarki.

Spotkanie poprowadzi Marta Cała-Sturzbecher – specjalistka PR, trenerka i wykładowczyni, która od lat wspiera kobiety w budowaniu autentycznych marek osobistych.

- Każda z rozmówczyń wnosi unikalną perspektywę, ale wszystkie łączy jedno: wiedzą, czym jest siła wizerunku i ile kosztuje jego autentyczność. Będziemy mówić o tym, jak nas widzą i dlaczego to ma znaczenie. Zastanowimy się, dlaczego kobiecy głos, wygląd, sposób bycia i obecność są oceniane inaczej, i jak możemy wspólnie to zmieniać - podsumowuje Marta Cała-Sturzbecher.

Dlaczego warto rozmawiać o wizerunku kobiet?

Organizatorka spotkania tłumaczy, że wizerunek to nie tylko ubranie i zdjęcie profilowe. To komunikat, który wysyłamy światu. To, czy jesteśmy słyszane, traktowane poważnie, zapraszane do stołu decyzyjnego, często zaczyna się od tego, jak jesteśmy postrzegane. - Dlatego chcemy o tym mówić: głośno, razem i z wielu stron. To spotkanie ma inspirować, skłaniać do refleksji i dawać siłę – tym, które dopiero zaczynają, i tym, które od lat budują swój wizerunek i wpływ. Nie ma jednej drogi. Ale jest wspólna przestrzeń - dodaje.

Ewa Weber

Może Cię zainteresować:

Ewa Weber pełniącą obowiązki prezydenta Zabrza. Decyzja premiera

Autor: Tomasz Borówka

17/05/2025

Steczkowska ojrowizja

Może Cię zainteresować:

Eurowizja 2025: Jak brzmiałaby "Gaja", gdyby Steczkowska była ze Śląska?

Autor: Daniel Lekszycki

17/05/2025

Sonia Kmiecik, EkoTarg Mikołów

Może Cię zainteresować:

Sonia Kmiecik: "Jestem dziewczyną ze Śląska. Potrafię wiele zrobić!" Założycielka mikołowskiego EkoTargu o swojej pasji do zdrowej żywności

Autor: Arkadiusz Szymczak

06/04/2025

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon
Reklama