Będą dwa koncerty grupy Rammstein na Stadionie Śląskim! Lepiej pospieszyć się z kupnem biletów

Nie jeden, a dwa koncerty grupy Rammstein odbędą się przyszłego lata na Stadionie Śląskim. Bilety na pierwszy (30 lipca) wyprzedały się w kilka godzin. Dziś firma Live Nation ogłosiła, że niemiecki zespół zostanie w Chorzowie dłużej i drugi występ da dzień później - 31 lipca. Od razu ruszyła sprzedaż biletów.

Rammstein
- Miło nam poinformować, że w związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, zespół zagra drugi koncert w Polsce - potwierdził właśnie Stadion Śląski na swoim profilu na Facebooku.

Bilety na koncert Rammsteina w Chorzowie zaplanowany na 30 lipca 2023 roku trafiły do sprzedaży wczoraj i... rozeszły się błyskawicznie. Firma Live Nation Polska, organizator trasy niemieckiego zespołu, ogłosiła, że odbędzie się jeszcze jeden jego występ na Stadionie Śląskim. Dzień później: 31 lipca 2023 roku. Lepiej pospieszyć się z kupnem wejściówek, bo te są już w sprzedaży.

Rammstein jak... Pearl Jam

Przypomnijmy, że Rammstein promuje w Europie swój najnowszy, wydany w tym roku album „Zeit". Na trasie znalazły się m.in. Olympiastadion w Berlinie, Stade de France w Paryżu czy Estadio Cívitas Metropolitano w Madrycie. Nie mogło tam zabraknąć również Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Miał tam odbyć się przedostatni koncert na przyszłorocznej trasie, ale już dziś wiemy, że koncerty będą dwa.

Ostatni raz podobna sytuacja miała miejsce w 2000 roku, gdy na Śląsku występował Pearl Jam. Po błyskawicznym wyprzedaniu pierwszego koncertu 15 czerwca, legendy grunge zagrały dzień później raz jeszcze. Z kolei Rammstein wystąpił na Stadionie Śląskim w lipcu 2019 r. Były to ponad dwie godziny niesamowitego show. Fani niemieckiego metalu mogą się już szykować na kolejny taki występ.

"Konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show" (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie "stadiony drżą" (Nordkurier), z "dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu" (Sueddeutsche Zeitung)" - zapowiada Live Nation.
Rammstein na Stadionie Śląskim

Może Cię zainteresować:

Będzie dużo ognia, dymu i ciężkiej muzyki! Rammstein wraca na Stadion Śląski

Autor: Maciej Poloczek

01/09/2022

The Rolling Stones stadion slaski

Może Cię zainteresować:

Władimir Putin pozbawił nas koncertu The Rolling Stones na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Autor: Patryk Osadnik

15/03/2022

Dawid Podsiadło

Może Cię zainteresować:

Dawid Podsiadło jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów. Dziś zapełnia stadiony, a swoją karierę zaczynał w programie „X Factor”

Autor: Redakcja

25/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Rammstein

Jest pierwszy efekt Rammsteina. Fortuna za noc w Bytomiu!

Rammstein na Stadionie Śląskim

Rammstein wraca na Stadion Śląski

Rammstein

Te gwiazdy w 2023 r. zagrają w woj. śląskim

Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

Śląskie Centrum Wolności i Solidarności zostanie rozbudowane

Piotr Trojan i Eryk Lubos zagrają w filmie Diabeł

Dwóch tarnogórzan zagra główne role w filmie Diabeł

Teatr Rozrywki Jesus Christ Superstar

Kultowy musical wraca na scenę Teatru Rozrywki

Płyta Kasi Moś z piosenkami Karin Stanek

Płyta z piosenkami Karin Stanek w wykonaniu Kasi Moś