Ćwierć miliona wyświetleń w jeden dzień? Nagranie Dawida Podsiadły i Artura Rojka podbija sieć

W serwisie YouTube pojawiło się wideo nakręcone podczas koncertu Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim. Tego wieczoru jednym z gości artysty był Artur Rojek, z którym zaśpiewał legendarny utwór zespołu Myslovitz - „Długość dźwięku samotności”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 tysięcy fanów pochodzącego z Dąbrowy Górniczej artysty.

15 lutego w serwisie YouTube niespodziewanie pojawiło się wideo z koncertu Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W ostatnią sobotę czerwca 2022 roku razem z dąbrowskim artystą gościnnie wystąpili: Ralph Kamiński, Darią Zawiałow, Vito Bambino i Artur Rojek. Nie zabrakło muzycznych przebojów, jak -"Kosmiczne energie" wykonane z Ralphem oraz "Ja ciebie też" z Darią Zawiałow i Vito Bambino.

Jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje duet Podsiadły z Rojkiem. Z członkiem zespołu Myslovitz Podsiadło wykonał kultowy utwór "Długość dźwięku samotności".

- Mogłem zaśpiewać utwór, od którego muzyczne marzenia się u mnie zaczęły. I mogłem go wykonać z Arturem Rojkiem - zdradził Dawid Podsiadło. - Za każdym razem jak oglądam to video to nie mogę uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, bo są to przeżycia, o których nawet nie wiesz, że możesz marzyć - dodał.

W ciągu 24 godzin nagranie obejrzało ponad 250 tysięcy osób, a utwór jest piąty na karcie "Na czasie" w kategorii muzyka w serwisie YouTube.

Trasa koncertowa "PRZED I PO TOUR" obejmie także nasz region

Przypomnijmy, że w ramach nadchodzącej trasy koncertowej Dawid Podsiadło ogłosił, że jego występy odbędą się w czterech miastach województwa śląskiego. Będą to: Zabrze - Dom Muzyki i Tańca (15 i 16 kwietnia), Częstochowa - Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana (24 i 25 kwietnia), Katowice - Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia (1 i 2 maja) oraz Bielsko Biała - Cavatina Hall (17 i 18 maja 2023 roku).

Trasa koncertowa zakończy się aż czterema występami, które odbędą się w Sopocie. Artysta zapowiedział, że gościnnie wystąpią: Artur, Rojek, Kaśka Sochacka, Kortez, Daria ze Śląska, Vito Bambino, Ralph Kamiński oraz Krzysztof Zalewski.

Dawid Podsiadło

Może Cię zainteresować:

Tego jeszcze nie grali: Dawid Podsiadło wystąpi na wypełnionym po brzegi Stadionie Śląskim. „Polscy artyści zaczęli pisać fajne piosenki”

Autor: Patryk Osadnik

24/06/2022

Dawid Podsiadło w MCK Katowice 6

Może Cię zainteresować:

Trzy koncerty w tym samym miejscu, o tej samej porze w Katowicach. And the winner is... Podsiadło!

Autor: Katarzyna Pachelska

13/11/2022

Nowy teledysk Podsiadły z Jerzym Skolimowskim

Może Cię zainteresować:

Nowy teledysk Dawida Podsiadły do utworu "mori". Gościnnie wystąpił w nim Jerzy Skolimowski

Autor: Martyna Urban

08/02/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon