Drugi koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim w 2024 roku! Na pierwszy bilety sprzedały się w godzinę. To jakieś szaleństwo!

Ale news! Dzisiaj wieczorem Dawid Podsiadło ogłosił termin swoich drugich koncertów na Stadionie Śląskim w Chorzowie oraz na stadionie w Gdańsku. Na pierwsze bilety rozeszły się w okamgnieniu.

Fb Dawid Podsiadło
Podsiadlo pge 01

Wszyscy ci, którzy dzisiaj bez powodzenia próbowali kupić bilety na koncert Dawida Podsiadły, który odbędzie się 22 czerwca 2023 r. na Stadionie Śląskim, będą mieć drugą szansę na upolowanie ticketów na występ swojego idola.

Okazuje się, że zarówno bilety na wszystkie trzy koncerty w 2024 r. (w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie) w przedsprzedaży dla posiadaczy Allegro Smart, jak i w zwykłej sprzedaży, rozeszły się w okamgnieniu.

Przypomnijmy, że koncerty są zaplanowane:

  • 1 czerwca w Gdańsku (Polsat Plus Arena Gdańsk),
  • 15 czerwca w Poznaniu (Enea Stadion)
  • 22 czerwca w Chorzowie (Stadion Śląski)

Dlatego Dawid Podsiadło ogłosił dziś (31 sierpnia 2023 r.) wieczorem, że on i jego ekipa zdecydowali o zorganizowaniu dodatkowych koncertów w Chorzowie oraz w Gdańsku.

Artysta rodem z Dąbrowy Górniczej tak napisał na swoim profilu na Facebooku:

Część z was pomyśli że to kokieteria: „No przecież mogliście się tego spodziewać.” To prawda, spodziewaliśmy się, ale tylko trochę, bo to jednak aż 3 stadiony i do tego każdy ze sceną na środku. Jednak i tym razem daliście radę:

1. Zaskoczyć nas (i kilka serwerów)
2. Wykupić wszystkie bilety w godzinę
3. Sprowokować nas do przemyśleń

No i przemyśleliśmy. Nie mamy innego wyjścia jak ogłosić dwa dodatkowe koncerty na stadionach w Gdańsku i Chorzowie. Niesamowite. Start sprzedaży jutro o 13:00

Dodatkowy koncert na Stadionie Śląskim odbędzie się w niedzielę 23 czerwca 2024 roku. Sprzedaż biletów zacznie się 1 września o godz. 13 w serwisie eBilet.pl.

Ceny biletów na pierwszy koncert na Stadionie Śląskim zaczynały się od 119 zł za najdalej położone miejsca na trybunach, a kończyły na 269 zł za miejsca najbliżej sceny. Natomiast najdroższe wejściówki kosztowały aż 599 zł w sektorach VIP.

Dawid Podsiadło w przyszłym roku wystąpi na stadionach na specjalnej scenie 360 stopni, którą przetestował podczas rekordowego (80 tys. publiczności) koncertu na PGE Narodowym w Warszawie 26 sierpnia. Nasza recenzja warszawskiego występu: Dawid Podsiadło w czerwcu 2024 roku wraca na Stadion Śląski. Już rusza przedsprzedaż biletów na ten koncert

Rammstein na Stadionie Śląskim

Może Cię zainteresować:

Marcin Zasada: Czym się różni koncert Beyonce w Wawie od ryku kosiarek? Niczym. Twój ruch, Stadionie Śląski

Autor: Marcin Zasada

20/08/2023

10 Dach MCK

Może Cię zainteresować:

Sport, muzyka oraz gry. Dosłownie! W Spodku i MCK jesień i zima zapowiadają się „na bogato”. Oto kalendarium wydarzeń

Autor: Katarzyna Pachelska

31/08/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon