Gliwice. Spotkanie z Pauliną Polko i gen. Romanem Polko, autorami książki "Jak RozGROMić kryzys" odbędzie się 20 grudnia

Paulina i Roman Polko wydali nową wspólną książkę: "Jak RozGROMić kryzys" z podtytułem "Jak żyć w świecie doświadczonym przez pandemię, kryzys i wojnę". 20 grudnia w Gliwicach odbędzie się spotkanie z autorami, poświęcone tej książce.

Paulina roman polko

Ona, Paulina Polko, to dr hab., prof. Akademii WSB, kierownik Katedry Nauk o Bezpieczeństwie w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. On, Roman Polko, to jeden z najbardziej znanych polskich żołnierzy, generał dywizji, dr inż., który dwukrotnie dowodził elitarną jednostką specjalną GROM. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. Państwo Polko to małżeństwo, które również na polu zawodowym lubi współpracować.

Najnowszym owocem (nomen omen, bo na okładce widnieje grafika w formie... granatu) ich współpracy jest książka "Jak RozGROMić kryzys" z podtytułem "Jak żyć w świecie doświadczonym przez pandemię, kryzys i wojnę", wydana nakładem gliwickiego wydawnictwa Onepress.

W nowej książce duet autorski zastanawia się, czy można „wygrać” w starciu z kryzysem. Niestety, ostatnie lata były na nas szczególnie ciężkie – pandemia, wybuchające wojny, jak i wciąż trwający kryzys klimatyczny, to zaledwie wierzchołek góry lodowej problemów. Jak odnaleźć się w tej rzeczywistości i nauczyć się w niej funkcjonować?

Z książki dowiemy się również między innymi, jak:

  • Zrozumieć przyczyny kryzysu
  • Poznać jego mechanizmy
  • Zapanować nad lekiem
  • Wykorzystać kryzys i odnieść nad nim zwycięstwo

Państwo Polko przekonują, że przed kryzysem się nie schowasz, ale możesz nauczyć się w nim poruszać.

Z okazji premiery książki, w środę 20 grudnia 2023 r. o godz. 18.00 w Gliwicach, w Stacji Artystycznej RYNEK (Rynek 4/5) odbędzie się spotkanie z autorami - Pauliną i Romanem Polko. Wstęp wolny.

Roman Polko wojna Ukraina rosja

Może Cię zainteresować:

Gen. Roman Polko: Rosja wojnę w Ukrainie strategicznie już przegrała. Problem w tym, że Ukraina jej nie wygrała

Autor: Katarzyna Pachelska

24/02/2023

Ulica zwyciestwa gliwice zima 11

Może Cię zainteresować:

Ulica Zwycięstwa w Gliwicach - salon miasta, w którym wolno, a nawet trzeba!, zadzierać głowę. Zobaczcie zimę na Zwycięstwa

Autor: Katarzyna Pachelska

09/12/2023

Zygmunt frankiewicz

Może Cię zainteresować:

Kto zostanie prezydentem Gliwic? Zapewne kandydat Zygmunta Frankiewicza, a i tak to najciekawsze wybory na Śląsku

Autor: Patryk Osadnik

08/12/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon